logo Víc než izolace ...

Potřebujete poradit?

+420 735 700 770 po-pá 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Potřebujete poradit

+420 735 700 770

Články blogu

picture

Srovnání izolačních materiálů

30.4.2024

Stojíte před rozhodnutím, čím zateplit váš dům a váháte, který materiál zvolit? Bilancujete efektivní využití energií, jednoduchou instalaci či minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí? V záplavě nabídek by se jeden lehko ztratil. Proto jsme připravili přehled širokého spektra izolačních materiálů dostupných na trhu, jejich vlastností, využití a potenciálních výhod či nevýhod.

Jak ušetřit na energiích? Bez zateplení to nejde

9.4.2024

Trápí vás vysoké účty za energie? Vytápění a ochlazování vašeho domova hrají v tomto ohledu hlavní roli. A pokud nemáte dům zateplený, peníze vám doslova vylétají komínem. Zateplení nejenže snižuje energetické ztráty, ale také zlepšuje vaše pohodlí a snižuje negativní dopady na životní prostředí.

Izolujte chytře – Jak na zimní zahradu bez teplotních ztrát?

1.4.2024

Vaše soukromá oáza kromě potěšení přináší i několik stavebních výzev. Jednou z těch důležitých je izolace. Podívejte se s námi, proč je důležitá a jak na ní.

Moderní metoda zateplení stropů ve sklepě: Stříkaná polyuretanová pěna

6.3.2024

Majitelé starších domů často čelí problému nedostatečné izolace a studeným podlahám v přízemí podsklepených domů. Jedním z klíčových míst, která vyžadují pozornost, jsou stropy ve sklepě. Správně zateplené sklepní stropy nejen snižují energetické náklady, ale také zlepšují celkovou pohodu v domě. V tomto článku se zaměříme na použití stříkané tvrdé polyuretanové pěny jako účinného materiálu pro izolaci stropů.

Návod - Jak odstranit zaschlou PUR pěnu?

28.2.2024

Zaschlá PUR pěna na povrchu jako je dřevo, PVC nebo hliník může být tvrdým oříškem. S tímto jednoduchým postupem ji ale zvládnete odstranit poměrně snadno.

5 důvodů, proč zateplit fasádu domu

14.2.2024

Zateplení fasády domu může být větší investice, a proto se rozhodně vyplatí nad ní zamyslet. Zvláště pak tehdy, když zvolíte zateplení chytrou PUR pěnou. Ale potřebujete jí vůbec? Co vám přinese?

Autoři blogu