Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Hydroizolace podlahy

Hydroizolace Chytrá membrána silikon díky svým vynikajícím mechanickým a chemickým vlastnostem tvoří extrémně odolnou povrchovou vrstvu. Voděvzdorná membrána s obsahem 100% pevných látek je bez výskytu jakýchkoliv spojových nebo překrývajících se míst, dokáže utěsnit místa v rozích, povrch se může také snadno čistit a omývat.

Produkt je plně přilnavý k povrchu, je šetrný k životnímu prostředí, a jeho velkou výhodou je rychlé zaschnutí v 5 sekundách. Vzhledem k rychlosti aplikace je možné izolovat až 1 000 m2 za pracovní den.

Hydroizolační vrstva se může vysoce zatěžovat a proto je vhodná i na podlahy s pojížděním automobilů, vysokozdvižných vozíků apod.

 

Příklad použití hydroizolace ve skladbě podlahy

1.Příprava povrchu

2.Opatření základního / penetračního nátěru

3.Chytrá membrána silikon

4.Nová vrstva penetračního nátěru

5.Keramická povrchová úprava, zafixovaná s použitím malty

Skladba podlahy

 

 

 

 

 

 

 

 

Průmyslová hydroizolace

Pro průmyslové haly nebo například parkoviště či podzemní garáže používáme ještě alifatické laky jako konečnou povrchovou úpravu s maximální mechanickou odolností.

Povrch je také možné odlišit barevně a případně použít vsyp křemičitého písku pro vytvoření protiskluzového či dekorativního povrchu. Tato úprava se používá například na terasách, dětských hřištích, chodnících, koridorech nebo také lezeckých stěnách.

Hodí se pro

  • terasy, balkony, základy, sklepy, sklady
  • rekonstrukce domu, prádelny, sušárny, garáže

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku