Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Zajímavosti

Máte místo podkroví rozpálenou saunu? Pomůže vám zateplení i pokojové květiny

Nezateplené podkroví je noční můrou každého, kdo v něm v létě musí bydlet. Pokud v něm ale teplota dlouhodobě dosahuje takových hodnot, že se podkroví stává neobyvatelným, je rozhodně na čase s tím něco dělat. Ideální variantou je podkroví zateplit. Zajistíte si tím nejenom větší chlad během léta, ale také velké úspory za topení během zimy. Podkroví je totiž místo, kudy uniká největší množství tepla. Se správným zateplením můžete výrazně ušetřit na nákladech za vytápění - až 70 %.

03.07.2019 Číst dále

10 důvodů, proč si vybrat právě Chytrou pěnu

Tepelná izolace je v dnešní době nezbytnou součástí každého domu. Přináší mnoho praktických výhod a také nemalé finanční úspory. V současnosti se však na trhu objevuje mnoho typů zateplení a firem, po jejichž návštěvě budete spíše než uspořené peníze počítat náklady na opravu. Jedním z nejlepších řešení je použití Chytré pěny. Pokud jste o ní ještě neslyšeli nebo stále váháte, podívejte se do článku na 10 důvodů, proč je v současnosti tou nejlepší variantou pro zateplení domu.

11.02.2019 Číst dále

A tenhle znáte? Nejčastější mýty o PUR pěnách

Ačkoliv je stříkaná polyuretanová pěna na trhu již téměř 70 let a za tu dobu se stala oblíbeným izolačním materiálem, stále se o ní i po letech šíří v odborné i laické veřejnosti řada mýtů. Řekněme si, jaké jsou nejčastější pověry, a vysvětleme si, proč je skutečnost úplně jiná. Každý ošetřovaný prostor vyžaduje individuální provedení a namíchání izolace na míru.

26.04.2018 Číst dále

Proč narůstají ceny izolačních materiálů? Na vině je i požární bezpečnost

Ceny tepelně izolačních materiálů v poslední době rostou. A na vině není jen zvýšená poptávka, ale také norma ČSN 73 0810 o požární bezpečnosti staveb, která třeba vyžaduje, aby byl pruh minerální vaty širší než dříve. České stavebnictví prosperuje a není proto divu, že se zvyšuje poptávka na stavební materiály. I ceny tepelně izolačních materiálů, zejména minerální vaty, a polystyrénu rostou. 

15.02.2018 Číst dále