Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolace budovy

Chytrá pěna je považována za jednu z nejdokonalejších tepelných izolací současnosti. Tento typ izolace poskytuje mnoho výhod proti konvenčním izolacím jako je minerální vata nebo polystyren. Mezi nejdůležitější vlastnosti patří velmi nízká tepelná vodivost, což umožňuje dosáhnout vynikajících izolačních účinků v mnohem menších tloušťkách izolace. Další krok k dokonalému zateplení je způsob aplikace. To že pěna dopadá jako kapalina, která následně expanduje, umožní dokonale vyplnit všechna místa, mezery či spoje nebo izolovat konstrukce složitých tvarů, kam je prostě nemožné jinou izolaci vůbec účinně umístit.

V návaznosti na typ konstrukce a požadovanou účinnost zateplení doporučíme nejvhodnější produkt, samozřejmě včetně návaznosti na představu zákazníka o výši investice do zateplení.

V našich produktových řadách používáme měkkou pěnu EKO S 500, která má také výborné zvukově izolační vlastnosti, případně polotvrdou pěnu EKO H 200, která je odolná proti vlhkosti a slouží také jako parozábrana.

Chytrá pěna pěna si zachová svůj tvar a zůstane kvalitativně nezměněna ode dne aplikace po celou životnost stavby. Nepodporuje tvorbu plísní a je odolná vůči hlodavcům, ptákům příp. hmyzu.

Výhody Chytré pěny oproti konvenčním izolačním materiálům:

  • Snížené náklady na energie až o 70%!

  • Zatepluje a utěsňuje zároveň - nepropouští vzduch (neuniká teplo)

  • Neusazuje se v mezerách nebo štěrbinách, ale zcela je vyplňuje, nesedá vlivem gravitace

  • Hodnota R a tepelně izolační vlastnosti se věkem nesnižují

  • Zlepšuje akustické vlastnosti objektu

  • Snižuje výskyt alergických reakcí a vytváří zdravé prostředí

  • Snižuje prašnost

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku