Víc než izolace...

Tepelná izolace základů

Velmi častým problémem starších staveb je nedostatečná nebo vůbec žádná izolace základů. Dochází tak k promrzání konstrukce, vzlínání vlhkosti a následnému vzniku plísní apod. Chytrá pěna je výborný pomocník pro zateplení základů a dokáže vyřešit několik problémů najednou. Vzhledem ke způsobu aplikace je možné bez problémů izolovat nerovné nebo tvarově nerovnoměrné konstrukce. Díky hydroizolačním vlastnostem tvrdé pěny docílíme jedním nástřikem zateplení i hydroizolace, což celý proces izolace základů velmi zlevňuje.

V případě tepelné izolace základové desky se postupuje velmi obdobně. Chytrá pěna dokáže nahradit izolaci polystyrenem ve výrazně menších tloušťkách a v kombinaci s používanými  hydroizolačními systémy (polyurea, silikon) provedeme komplexní izolaci základové desky. Na takto provedenou skladbu se aplikujen betonová vyrovnávací vrstva a konečná povrchová úprava podlahy.

Hodí se pro

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
Vaší izolace
+ Přidat poznámku
David Skála (TI základy, fasády, sauny)

David Skála

přípravář staveb

„Zateplená stěna působí příjemněji, teplotu v místnosti je možno snížit a tak dosáhnout nejen úspor energie, ale i příjemnějšího a zdravějšího klimatu.“