Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolace podkroví

Zateplení podkroví je nejdůležitější z celé konstrukce domu. Pokud má dům nová okna i zateplení fasády, ale nemá dostatečnou tepelnou izolací podkroví, nemůžeme očekávat výrazné úspory za vytápění. Každý jistě ví, že teplý vzduch stoupá vzhůru, no a pokud jej tepelná izolace nezastaví, můžeme směle říct, že topíme „ Pánu Bohu do oken…“

Zateplení Chytrou pěnou řeší nejen problém s únikem teplého vzduchu, ale má i jedinečný obrácený efekt, tedy zabraňuje prohřívání prostoru v letních měsících.

Perfektní tepelná izolace podkroví

Tepelná izolace Chytrá pěna je ekologická ✅ a zcela zdravotně nezávadná. ✅ Pomáhá vytvářet zdravé prostředí ve Vašem domě a to díky nulové tvorbě plísní, nepropustnosti prachu či vynikající zvukové pohltivosti. V izolaci díky výborným difúzním vlastnostem pár a nepropustnosti vzduchu nedochází ke kondenzaci.

Otevřené buňky, v případě měkkých pěn, se starají o pohlcování všech nežádoucích zvuků, které by vás mohly vyrušovat. Naopak uzavřené buňky ve struktuře tvrdých pěn zabraňují prostupu vlhkosti a slouží jako parozábrana. Podle typu stavby a skladby konstrukce navrhneme vhodný typ Chytré pěny a podle vašich požadavků na zateplení a cenovou relaci vybereme ideální  produkt přesně pro vás.

Investice do zateplení podkroví se díky snížení nákladů na vytápění o 30-70% vrátí za 3-5 let.

A navíc Vám poskytneme až 30 let záruku!

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku