Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Příprava podkladu

Odstranění starých vrstev a srovnání povrchu? 
S přípravou podkladu si poradíme

Správná příprava podkladu před aplikací pěny je nesmírně důležitá pro zachování všech funkčních vlastností pěny. Chytrá pěna má obrovskou výhodu v tom, že je možné ji aplikovat na stávající povrch. Ten se ale musí odprašnit, odmastit a případně zbavit nesoudržných částí. Pokud se jedná o ploché střechy, je také nutné prořezat a srovnat boule a výdutě na stávajících asfaltových pásech či lepenkách. Pro dokonalou přilnavost je také často nutné vytvořit adhezní můstek pomocí pískových nebo epoxidových penetračních nátěrů.

Naše společnost samozřejmě nabízí i služby související, např. odstranění stávající nefunkční izolace, instalace difuzní folie nebo parozábrany, případně i provedení finálních záklopů prostřednictvím spolupracujících firem – pokud jsou tyto práce mimo naši specializaci. Provádíme také renovaci klempířských prvků při sanaci plochých střech.

Neváhejte se na nás obrátit, naši technici s vámi proberou všechny detaily a postup tak, abyste si izolaci Chytrou pěnou mohli bezstarostně užívat po několik dalších desítek let.