Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

V létě chládek a v zimě teplo.

Co o chytré pěně říkají naši zákazníci?

Chytrá pěna je velmi spolehlivá firma ✅, se kterou je radost spolupracovat. Na čem jsme se dohodli, všechno bylo OK a co se týká zaměstnanců, jsou to spolehliví a pracovití lidé, kteří dokáží i nemožné. Velký dík a těším se na další spolupráci.
Vařák Richard, Štípa u Zlína

Zateplení je luxusní, předtím jsme topili neustále naplno ✅, teď máme krásné teplo i bez topení.
Irena Pelclová, Ruda nad Moravou

S kvalitou i přístupem k práci vašich zaměstnanců jsme byli velice spokojeni. ✅ Ačkoliv se zhruba po půlhodině vyskytla chyba na ovládacím modulu, zaměstnanci práci dokončili hned na druhý den, což jsme velice ocenili, protože jsme měli dohodnuté další práce.
Lenka Navrátilová, Mašovice

Chválím šikovnost, rychlost a ochotu izolatérů zodpovědět jakoukoliv otázku. Izolace naprosto úžasně plní jak zvukovou, tak tepelnou funkci, teplo se drží velice dlouho.
Lucie Částková, Kladno

Hned po aplikaci byl znát rozdíl. Mám doma teplo, i když netopím a v podkroví se mi úplně změnila akustika. Už to tam nezní dutě a prázdně.
Jan Klimt, Praha 5

Jsme velice spokojení, máme plechovou střechu, a když venku svítilo slunce a teploty dosahovaly 20°C, izolace byla hodně znát – neměli jsme tam takové horko jako dříve.
Petr Trčka, Ořechov u Brna

Vše proběhlo podle mých představ ✅, líbí se mi, že neslyším hluk z venku a neruší mě vlaky ani letadla. Dřív jsem si musel přitápět v krbu, od zateplení jsem netopil ani jednou a stále mám uvnitř teplo.
Josef Ondryhal, Jeseník nad Odrou

Je až neuvěřitelné, jak moc je zateplení znát. ✅ Když večer přiložím, ráno stávám do tepla a ne do chladna, jako dříve.
Karel Koubek, Dolní Lysečiny, Horní Maršov

Zateplovala se část půdy a rozdíl je vidět zejména, když svítí slunko a je teplo. V zateplené části mám příjemný chládek a v nezateplené části je horko.
Luboš Blatský, Soběšice, Sušice

Jsme velice spokojeni, zateplení funguje. Když je venku zima, máme doma teplo, a když je venku teplo, máme doma příjemný chládek.
Veronika Balousková, Vrané nad Vltavou

Jsem velice spokojen, vše proběhlo v pořádku, líbila se mi celková komunikace s firmou a profesionální práce. Nyní mi pomalu stačí zapálit svíčku a mám doma teplo.
Vlastimil Tatar, Beroun

Chtěla bych Vám ještě jednou upřímně poděkovat za perfektně provedené práce při zateplování sklepních stropů v Ledči nad Sázavou (Haškova ulice). V přízemních bytech došlo k výraznému oteplení, a tím i k úspoře energetických nákladů. Do nového roku přeji hlavně zdraví a mnoho spokojených zákazníků. Zdravím a děkuji Jarmila Dvořáková.
Jarmila Dvořáková, SVJ Ledeč nad Sázavou

Se zateplením Vaší firmou jsme velmi spokojeni. V novostavbě sice ještě nebydlíme, ale změna vnitřní teploty šla poznat ihned po nastříkání. Odhaduji zvýšení teploty v prostoru o 8-10 stupňů. Toto šlo poznat na jednoduchém případu - při venkovních mrazech nám pravidelně zamrzala voda v konvi, která byla v podkroví novostavby. Po nastříkání již konev ani při venkovních velkých mrazech nezamrzala. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.
p. Žilka, Nosislav

Děkuji za ochotu a vstřícnost. U střechy se nám vždy při větších výkyvech teplot dělaly velké rampouchy, což bylo známkou nekvalitní izolace. Po aplikaci Vaší firmou rampouchy zmizely. Pěnu mohu jen doporučit.
Hana Rybáková, Frýdlant nad Ostravicí

S prací Vaší firmy jsem velice spokojen. I ve velkých mrazech byl poznat obrovský rozdíl oproti minulé izolaci z minerální vlny. Jako obrovský bonus vidím to, že pěna výborně zvukově izoluje. Oproti minulé izolaci KNAUF je to podstatný rozdíl. Ještě jednou díky.
Daniel Spáčil, Česká Ves

V podkroví nám vždy velmi táhlo a i při zavřených oknech byl znatelný pohyb vzduchu např. na záclonách. Po nastříkání pěny se klima velmi změnilo, průvan úplně zmizel a i na vnitřní teplotě to jde velmi poznat. Jsme velmi spokojeni.
Blanka Moravcová, Střezetice

Dobrý den, děkuji za zateplení Vaší firmou. Velmi mě překvapilo to, že nejenom, že se prostor podkroví tak rychle neochladí, když venku mrzne, ale také je v podkroví podstatně lepší klima v létě, když jsou vysoké teploty. Pobyt v něm je mnohem příjemnější než dříve. Přejeme mnoho spokojených zákazníků.
Svatava Deutschová, Konice

Jsme velice spokojeni. Nejenom, že po aplikaci nemusíme tolik topit, ale obecně se zlepšilo i klima v domě. V zimě jde funkční izolace poznat hlavně na sněhu, který na střeše vůbec netaje a drží se až do jara. Pěna opravdu funguje.
p. Hal, Chomutov

Poznáváme obrovský rozdíl mezi vatou a vaší izolací. Předtím nám v domě táhlo, teploty se rychle měnily, ale teď je teplota téměř stálá. Co nás překvapilo bylo to, že i když k nám přijde nějaká návštěva, tak se diví, že nemáme v podkroví žádný průvan a celkově je prostor velmi příjemný. Děkujeme.
Martina Hradilová, Bruntál

Pěna je super. Jsme velice spokojeni. Předtím nám plynový kotel zapínal téměř každou chvíli a teď chvíli přitopí během dopoledne a pak večer a jinak je celý den vypnutý. S Vaší izolací konečně ušetříme a věříme, že ušetřená částka nebude malá. Díky.
Luboš Novák, Měňany

Byli jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem firmy Chytrá pěna ✅ a rychlou a bezproblémovou realizací. Účinky zateplení jsou fantastické, za topení jsme utratili o polovinu méně než vloni.
p. Orel, Česká ves

Dobrý den, jsem velmi spokojen s přístupem vašeho technika. Okamžitě a fundovaně odpovídal na všechny naše otázky a doporučil i určité technické řešení vhodné pro naši novostavbu. Vlastní provedení nástřiku prováděcí partou bylo bezproblémové a profesionální, i přesto, že použili náhradní vozidlo s náhradním agregátem. Po aplikaci nástřiku novostavbu parta novostavbu uklidila. Firmu Chytrá pěna doporučuji! S pozdravem P.K.
Petr K.

Práce provedená precizně. Výborná komunikace od začátku realizace až po její konec. Doporučuji ze všech možných důvodů, počínaje cenou a končící kvalitou výrobku.
Peter Chrastil

Z mého pohledu proběhlo všechno bez problémů, jak komunikace, tak práce na místě. Konečný výsledek je opravdu super a vůbec nelituji , že jsem se pro chytrou pěnu rozhodl. Tak snad bude vše i nadále ok. Jen teda musím říct, že práce je to opravdu náročná a v obtížném prostředí (alespoň z mého pohledu). Tak doufám, že na to vedení firmy také myslí :o).
p. Sedláček

Naprostá spokojenost s přístupem všech zaměstnanců firmy Chytrá pěna. Technik velice obětavý, přijel, zaměřil, vyšel mi vstříc s mnou požadovaným termínem, v den ,,D,, dorazili dva šikovní aplikátoři pěny, kterým šla práce neuvěřitelně od ruky, a taktéž naprostá spokojenost s komunikací s kanceláří. Díky za super odvedenou práci
Romana K., Vyškov

Dobrý den! Dovolte mi, abych se několika větami vyjádřil k realizaci zateplení podkroví "chytrou pěnou" v zrekonstruovaném rodinném domě v podtatranské obci Nová Lesná. Moje první ale i další dojmy z funkčnosti izolace překonávají všechny mé očekávání. Velmi dlouho jsem váhal při výběru správné firmy. Nyní, z odstupem času vidím, že při volbě "chytré pěny" jsem udělal správné rozhodnutí. Změnu teploty a klimatu v podkroví jsme pocítili ihned po ukončení aplikace zateplení.
Mgr. Vladimír Fedor

S firmou Chytrá pěna jsem byl velmi spokojený, rychlá domluva, vstřícnost, seriózní jednání. Oceňuji přístup technika, skvělý tým pracovníků a děkuji za umožnění změny termínu díla bez problémů. Úžasná změna klima po aplikaci. Vřele tuto firmu doporučuji.
Miroslav Vlk

Dobrý den, Práce vašich techniků byla odborná ✅ a mile nás překvapili přístupem a radami jak co udělat k naší spokojenosti. Za nás můžu jenom doporučit Vaši firmu dalším zákazníkům. S pozdravem Miroslav Červ
Miroslav Červ

Již více než měsíc máme v prostoru půdy aplikovanou, vaši "chytrou pěnu" a již se zřetelně ukazuje, že nemáme čeho litovat :-), protože ve stávajících horkých dnech se jasně projevují její výborné izolační vlastnosti. Proto mohu konstatovat, že jsme s manželem nadmíru spokojení. Kdybychom pro tento prostor neměli jiné využití, používali bychom jej nyní jako relaxační místnost, což nám zatím doporučují všichni návštěvníci, kteří se k nám přišli na výsledek podívat.
Eva a Luboš Košárkovi

S přístupem zaměstnanců a provedením práce Vaší firmou jsme byli velice spokojeni. Hned po několika dnech bylo znát, že po provedení izolace je v podkroví mnohem tepleji. Naopak při současných vysokých teplotách je v podkroví příjemně, není tam horko, jaké bývalo před aplikací Chytré pěny. Tuto metodu izolace můžeme jenom doporučit. Rovněž bez problému předáme reference na Vaší společnost. Byli jsme opravdu spokojeni.
Pavel Polónyi

Dobrý večer. Nechal jsem si od vás instalovat chytrou pěnu. Jsem velice spokojen se skvělou komunikací vašeho technika pana Macha. Dobře mi poradil jak správně zateplit podlahu půdy a byl velice rychlý a ochotný. Jsem rád,že jsem ho poznal. Samotní montéři se chovali profesionálně a byla s nimi radost spolupracovat. Práce byla odvedena skvěle. A nakonec to hlavní proč jsem zateploval. V mém domě se teplota drží a neuniká. Za tu dobu co mám zatepleno se náklady na topení snížily asi o 35%.
Josef Pekař

Celý proces izolace střechy proběhl kvalitně, rychle a spolehlivě. S výsledkem jsem spokojen, vše funguje jak má, izolace přinesla významné zvýšení tepelného komfortu v celém domě. Preferoval bych možnost zvolit komplexnější dodávku, včetně možnosti přípravy pro sádrokarton, případně i následnou montáž sádrokartonu. Myslím, že by takové rozšíření nabídky vedlo ke kvalitnějšímu celkovému výsledku a zjednodušení i na straně zákazníka.
Filip Kadeřábek

Dobrý den, přístup při domlouvání zakázky a následná návštěva technika proběhla výborně ✅ a k mé spokojenosti. Stejně jako samotná montáž. Pracovníci, kteří prováděli aplikaci byly naprosto perfektní a vstřícní. Vysoká profesionální úroveň a kvalitní jednání. Děkuji.
Štěpán Sem

Jelikož jsem stále ve fázi stavby, nemohu úplně 100% ohodnotit vlastnosti izolace. Co, ale ohodnotím moc rád je profesionalita a přístup Vašich zaměstnanců. ✅ Poradenská, konzultační, ale především samotná aplikace, to vše bylo naprosto skvělé. Rád Vás budu doporučovat budoucím klientům.
Petr Posejpal

Izolace funguje perfektně, klima ve stavbě se změnilo hned po aplikaci. S kompletním vyřízením celé zakázky jsem byl naprosto spokojený.
Jan Dorňák

Nástřik izolační pěny byl rychlý a profesionálně provedený. ✅ Doporučuji.
Michal Marcinčák

Zatím jsme skutečně velice spokojeni. Změna teploty byla znát v podstatě okamžitě. Navíc vaši technici jsou skutečně odborníci a naprosto přesně vědí, co a proč dělají.
Lenka Fučíková

Celá realizace proběhla v naprostém pořádku ✅ a ke spokojenosti z mojí strany.
Vladimír Mrštík, S U M O s.r.o.

Dobrý den, jsem velice spokojen s práci kterou u mě na domě ve Stablovicích Pan Jati a Pan Mravec vykonali. ✅ Jsou to skuteční profesionálové. Už teď se mi tady chodí dívat místní občané - na tento způsob izolace a dobře vykonanou práci a jistě vás budou v brzké době kontaktovat pro další izolace chytrou pěnou. Moc vám děkuji.
David Pavlík

Dobrý den ano pocítili jsme okamžitou změnu teploty ✅, je to úžasné. Jsem rád že jsem vás oslovila. ✅ Z vaší strany proběhlo vše naprosto v pořádku. Děkuji .
Patricie S.

Izolaci v podkroví pod střechou jsme měli zdevastovanou po kuně. Museli jsme rozebrat sádrokarton a odstranit zbylou izolaci, proto jsme se také vybrali "Chytrou pěnu". ✅ Velice nám pomohla návštěva technika, který prohlédl celý prostor a poradil nám, jak vše připravit, aby izolace fungovala. ✅ Aplikace byla velice rychlá a trvala i v tak náročném prostoru pouze den. Celou zimu jsme měli odpojené radiátory a teplota i v těch největších mrazech se nedostala pod 10 st. Super!
Kučerovi

S firmou "Chytrá pěna" jsem byl velmi spokojený. Přijeli ve smluvený den a na čas. Za pár hodin bylo hotovo. Dobrá práce, děkuji. Kamil - Liberec.
Pan Kamil z Liberce