Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

V létě chládek a v zimě teplo.

Co o chytré pěně říkají naši zákazníci?

Po aplikaci pěny byla okamžitě znatelná změna klimatu v podkrovních prostorách. Teprve nyní provádíme záklop SDK a pěna neměla v mezidobí nejmenší tendenci se sesouvat či odpadávat. Věříme, že se jednalo o nejlepší volbu, kterou jsme mohli udělat.
24.09.2020
Ondřej Kunc, Kolín

Cena byla sice vyšší než v případě vaty, ale když si spočítáte čas, energii a nervy s její instalací, tak pěna byla rychlá a jednoduchá volba.
23.09.2020
Jan Bouchal, Mladoňovice u Chrudimi

Poznatky k chytré pěně: zaprvé funguje jako velmi slušný izolátor vůči hluku, to byl první poznatek. Druhý den v domě byla stálá teplota 21 stupňů a to jsem netopil. Libí se mi na tom, že pěna nemá nikde mezery jako je tomu u vaty. Aplikace byla velmi rychlá a kdybych to měl dělat vatou, rozhodně bych na tom strávil určitě měsíc a půl. Takhle měli pánové za půl dne hotovo a navíc byli všichni velmi ochotní. Proto firmu vřele doporučuji.
22.09.2020
Jaroslav Němec, Poběžovice u Domažlic

Akce byla provedena dle pokynů technika firmy, který doporučil opatření a před zahájením prací zkontroloval jejich splnění. Práce byly realizovány do jednoho týdne po nástupu v dohodnutém termínu a v dobré kvalitě. Těsnost povrchu bude vyzkoušena až po déle trvajícím dešti v nastávajících podzimních dnech. Nepředpokládám žádný problém.
22.09.2020
Bytové družstvo Ještěd, Liberec

Izolaci v podkroví pod střechou jsme měli zdevastovanou po kuně. Museli jsme rozebrat sádrokarton a odstranit zbylou izolaci, proto jsme se také vybrali "Chytrou pěnu". ✅ Velice nám pomohla návštěva technika, který prohlédl celý prostor a poradil nám, jak vše připravit, aby izolace fungovala. ✅ Aplikace byla velice rychlá a trvala i v tak náročném prostoru pouze den. Celou zimu jsme měli odpojené radiátory a teplota i v těch největších mrazech se nedostala pod 10 st. Super!
21.08.2020
Kučerovi, Kytín, Praha-západ

Zateplení od Chytré pěny dopadlo přesně podle mých představ. Zajímavá cenová nabídka a skvělá komunikace s obchodním zástupcem firmy pí. Hruškovou. Technik p. Ludvík zkontroloval připravenost stavby a doporučil úpravy před samotnou aplikací. Odpověděl na všechny mé dotazy. Pracovníci aplikační jednotky předvedli profesionální přístup a skvěle odvedenou práci. Po aplikaci Chytré pěny na strop mého domu se značně snížilo prohřátí domu v letních tropických teplotách. Zimu ještě nemohu hodnotit, ale věřím, že vše bude v naprostém pořádku.
12.08.2020
Josef Jakubov, Damnice u Znojma

Dne 9. 7. 2020 mi přijeli Vaši zaměstnanci zateplit střechu CHYTROU PĚNOU, kterou jsem si u Vaší společnosti objednal. Rád bych vyjádřil uspokojení s jejich prací a obdiv k jejich pracovnímu nasazení. Sám jsem občas zaměstnával montéry na montáže různorodého nábytku, zejména však kuchyní, od různých výrobců, v různých kvalitativních třídách až po atypy. Dovedu zaměstnance velmi rychle ohodnotit a málokdy se zmýlím v úsudku. Vaše montéry hodnotím jako velmi pečlivé, přesné, pracovité, vstřícné a ochotné. Blahopřeji Vaší firmě k výběru tak schopných zaměstnanců. Musím rovněž podotknout, že naše střecha nepatří k těm klasickým, nýbrž k těm atypickým. Díky tomu měli montéři ztížené pracovní podmínky – jednak úzkými malými prostory, ale i co se týče práce ve výškách. Jsem s Vaší firmou, s jejím rychlým, vstřícným a seriozním jednáním, ale hlavně s Vašimi montéry, velmi spokojený a rád Vás doporučím dále.
04.08.2020
Tomáš Kalas, Jaroměřice

Dobrý den, vaši firmu jsme si vybrali na doporučení vašeho zákazníka. Vše proběhlo tak jak jsme se domluvili s vaším technikem, a to se týče termínu ale i ceny. Takže jsme s vaší firmou byli velice spokojeni. Děkujeme.
03.08.2020
Manželé Morysovi, Opava

Po aplikaci chytré pěny bylo v podkroví v létě o poznání chladněji a v zimě je znát, že neuniká tolika teplo. Vše proběhlo v pořádku a jsem velice spokojen. Děkuji
28.07.2020
Pavel Niebauer, Tachov

Pan technik měl příjemné vystupování a všechny mé dotazy uměl vysvětlit a zodpovědět. Pánové co prováděli aplikaci pěny byli rychlí takže z této strany také spokojenost. Mé dojmy ze zateplení byly ihned poznat. V domě nebylo takové horko a naopak teď v zimě nemusím tolik topit. Vaši firmu jsem již i doporučil.
27.07.2020
Martin Kučera, Bučovice u Vyškova

Dobrý den, ze začátku jsem vůbec nevěděl, co mám čekat. Něco jsem měl načtené z internetu, ale člověk může jen těžko věřit internetovým diskusím a trollům v nich zapojených, kteří těží jen z cizího neštěstí. Tak jsem si to nechal ještě pár nocí projít hlavou. Nakonec padlo rozhodnutí, že mám své dýchací cesty a oční sítnice rád, takže se nedám na cestu svépomoci a minerální vatu, ale budu věřit cizí firmě a lidem, kteří tohle utrpení vezmou za mě na sebe. Pak proběhla internetová poptávka u Vaší firmy a následná telefonická komunikace, která byla – a to mi věřte – první a poslední, kterou jsem absolvoval, protože shánět někoho jiného by byla urážka profesionality člověka, který přesně ví o čem mluví. Nutno podotknout, že návštěvu technika jsem pokládal za zbytečnou. Jaký to byl omyl! Bylo ještě třeba udělat mnoho úprav a věcí, které by mě vůbec nenapadly – a díky za ně! Nebýt věcných připomínek, měl bych navždy tónovaná okna vrhající nažloutlé osvětlení do místností. Následná komunikace se zaměstnanci byla též bezchybná, to už šlo do tuhého. No a pak přišel den D. Chlapíci věděli přesně co a jak dělat, na co se zaměřit a kde co a jak upravit, aby vše fungovalo. Taková pohodová parta, i když věděli, že budou dřít celý den až do setmění, mi dodávala jistotu, že by vše mohlo klapnout, jak má. A taky že ano! Když balili vercajk za svitu pouličních lamp, s vědomím že zítra jedou na další akci, prošel jsem si celou stavbu a slovy chvály jsem nešetřil. Díky kluci! Pak přišlo období prací v interiéru a světe div se! Bez použití horkovzduchů jsem nemohl stavbu vyhřát, za chladných nocí a dní naopak nešlo stavbu ochladit. Stálých 13 stupňů. Postupem času, díky globálnímu oteplování a stále otevřeným ventilačkám, je na stavbě krásných 18 stupňů, což ocením nejen já, ale i ostatní, kteří jdou kolem a staví se na jedno.
21.07.2020
Tesařství Vojta, Lhota u Lysic

Technik byl fundovaný, vstřícný, profesionál. Vaši chlapci pracovali výborně, komunikovali se mnou, uklidili po sobě. A produkt jako takový přesně odpovídá technologiím současné doby, všechny ostatní technologie jsou dinosaurus. Ano cena není zanedbatelná, nicméně při srovnání s pracností, cenou a podmínkami montáže ostatních izolací jasně vítězí váš produkt. Bydlet tam začnu asi za dva měsíce, takže nejsem schopen vaši izolaci ocenit reálně, ale co vidím a vím, rozhodl bych se znovu stejně.
21.07.2020
Petr Procházka, Znojmo

Mohu vřele doporučit. Jednoduchá a bezproblémová domluva, izolace předčila mé očekávání. Děkuji.
21.07.2020
Petr Psota, Olomouc

Dobrý den, s vaší firmou jsem byl velmi spokojen. Zakázku s nástřikem mezi krokve jsem neměl s obvyklými parametry a předpoklady, což bylo zjištěno až po příjezdu aplikátorů a i přesto proběhla aplikace velmi rychle, poradili si velmi dobře se všemi problémy a výsledek je jedním slovem perfektní.
17.07.2020
Ing. Václav Nejedlý, Tuchoměřice

Technika p. Kubouška hodnotím velice kladně. Vše vysvětlil, poradil a odpověděl na mé dotazy a byl jsem s ním velmi spokojen. Stejně tak partu chlapců aplikační jednotky. Byli velmi šikovní a rychlí. Vše také vysvětlili a ukázali co a jak a proč se dělá. Celkově jsem byl velmi spokojen s prací. Co se týče poznatků ohledně zateplení, ještě jich mnoho není, prozatím v domě nebydlíme.
15.07.2020
Ladislav Vaverka, Lužec nad Cidlinou

Jsem velmi spokojen s Chytrou pěnou co se týče teploty venku a uvnitř. Musím pochválit Vaše pracovníky co mi pěnu aplikovali, byl to profesionální a lidský přístup. Chytrou pěnu jsem doporučil kolegům v zaměstnání, budou Vás kontaktovat.
02.07.2020
Jiří Hlousek

Dobrý den, jsem spokojen s rychlostí jednání i montáže, kvalitou a cenou. Firmu Chytrá pěna Bohemia jsem doporučil přátelům. Děkuji.
25.06.2020
Jan Hrala, Dříteč

Pan Mach velmi příjemný, jeho odborné rady a informace mě hodně pomohly při přípravě prostoru půdy. ✅ Zaizolování prostoru půdy je teď v letních dnech velmi dobré a taky chválím velmi dobré odhlučnění, uvidíme v zimě. ✅ Ještě jednou děkuji a přeji hezké dny.
24.06.2020
Hanák František, Dobroměřice

Děkuji za provedení izolace v našem domě. ✅ Rozdíl byl znatelný hned po aplikaci. ✅ V domě zatím nebydlíme, je ve fázi rekonstrukce, ale když jsme v zimě zatopili v krbu, který je v obývacím pokoji, tak rozdíl byl hned znatelný. Děkujeme za služby které jsme obdrželi jsme naprosto spokojeni.
18.06.2020
Radek Malý, Hlinné u Dobrušky

Zateplení proběhlo na začátku léta. V létě byla patrná změna v celém podkrovním prostoru, který se ani při vysokých teplotách nepřehříval. Předpokládáme, že stejná funkčnost se prokáže i v zimním období.
11.06.2020
Svatava Škodová, Hrádek nad Nisou

Byl jsem velmi spokojen, oslovil jsem tři firmy zabývající se aplikací stříkané izolace a od Vás jsem dostal okamžitou nabídku s bezkonkurenční cenou. ✅ Po závazné objednávce dorazil po domluvě na místo aplikace technik, který provedl zaměření a upřesnění ceny. ✅ Aplikace proběhla následující týden dle domluveného termínu, celkem 108 m2, síla nástřiku 230-250mm, hotovo bylo během dopoledne. Maximální spokojenost. Zateplení bylo okamžitě znát.
03.06.2020
Bedřich Prokšenka, Jeseník

S firmou "Chytrá pěna" jsem byl velmi spokojený. Přijeli ve smluvený den a na čas. Za pár hodin bylo hotovo. Dobrá práce, děkuji. Kamil - Liberec.
06.05.2020
Pan Kamil z Liberce

Dobrý den ano pocítili jsme okamžitou změnu teploty ✅, je to úžasné. Jsem rád že jsem vás oslovila. ✅ Z vaší strany proběhlo vše naprosto v pořádku. Děkuji .
13.03.2020
Patricie S.

Dobrý den, jsem velice spokojen s práci kterou u mě na domě ve Stablovicích Pan Jati a Pan Mravec vykonali. ✅ Jsou to skuteční profesionálové. Už teď se mi tady chodí dívat místní občané - na tento způsob izolace a dobře vykonanou práci a jistě vás budou v brzké době kontaktovat pro další izolace chytrou pěnou. Moc vám děkuji.
26.02.2020
David Pavlík

Po aplikaci chytré pěny začaly nám velké změny. Úspora za vytápění a odhození ošacení. Vřele doporučuji všem. Opravdu. Neskutečně rychlá aplikace a následný tepelný komfort bezkonkurenčně převálcuje počáteční investice.
25.02.2020
Karel Kopelent, Jindřichův Hradec

Celá realizace proběhla v naprostém pořádku ✅ a ke spokojenosti z mojí strany.
06.02.2020
Vladimír Mrštík, S U M O s.r.o.

Zatím jsme skutečně velice spokojeni. Změna teploty byla znát v podstatě okamžitě. Navíc vaši technici jsou skutečně odborníci a naprosto přesně vědí, co a proč dělají.
23.01.2020
Lenka Fučíková

Nástřik izolační pěny byl rychlý a profesionálně provedený. ✅ Doporučuji.
22.01.2020
Michal Marcinčák

Izolace funguje perfektně, klima ve stavbě se změnilo hned po aplikaci. S kompletním vyřízením celé zakázky jsem byl naprosto spokojený.
21.01.2020
Jan Dorňák

Jelikož jsem stále ve fázi stavby, nemohu úplně 100% ohodnotit vlastnosti izolace. Co, ale ohodnotím moc rád je profesionalita a přístup Vašich zaměstnanců. ✅ Poradenská, konzultační, ale především samotná aplikace, to vše bylo naprosto skvělé. Rád Vás budu doporučovat budoucím klientům.
20.01.2020
Petr Posejpal

Dobrý den, přístup při domlouvání zakázky a následná návštěva technika proběhla výborně ✅ a k mé spokojenosti. Stejně jako samotná montáž. Pracovníci, kteří prováděli aplikaci byly naprosto perfektní a vstřícní. Vysoká profesionální úroveň a kvalitní jednání. Děkuji.
14.01.2020
Štěpán Sem

Celý proces izolace střechy proběhl kvalitně, rychle a spolehlivě. S výsledkem jsem spokojen, vše funguje jak má, izolace přinesla významné zvýšení tepelného komfortu v celém domě. Preferoval bych možnost zvolit komplexnější dodávku, včetně možnosti přípravy pro sádrokarton, případně i následnou montáž sádrokartonu. Myslím, že by takové rozšíření nabídky vedlo ke kvalitnějšímu celkovému výsledku a zjednodušení i na straně zákazníka.
03.01.2020
Filip Kadeřábek

Dobrý večer. Nechal jsem si od vás instalovat chytrou pěnu. Jsem velice spokojen se skvělou komunikací vašeho technika pana Macha. Dobře mi poradil jak správně zateplit podlahu půdy a byl velice rychlý a ochotný. Jsem rád,že jsem ho poznal. Samotní montéři se chovali profesionálně a byla s nimi radost spolupracovat. Práce byla odvedena skvěle. A nakonec to hlavní proč jsem zateploval. V mém domě se teplota drží a neuniká. Za tu dobu co mám zatepleno se náklady na topení snížily asi o 35%.
02.12.2019
Josef Pekař

S přístupem zaměstnanců a provedením práce Vaší firmou jsme byli velice spokojeni. Hned po několika dnech bylo znát, že po provedení izolace je v podkroví mnohem tepleji. Naopak při současných vysokých teplotách je v podkroví příjemně, není tam horko, jaké bývalo před aplikací Chytré pěny. Tuto metodu izolace můžeme jenom doporučit. Rovněž bez problému předáme reference na Vaší společnost. Byli jsme opravdu spokojeni.
09.07.2019
Pavel Polónyi

Již více než měsíc máme v prostoru půdy aplikovanou, vaši "chytrou pěnu" a již se zřetelně ukazuje, že nemáme čeho litovat :-), protože ve stávajících horkých dnech se jasně projevují její výborné izolační vlastnosti. Proto mohu konstatovat, že jsme s manželem nadmíru spokojení. Kdybychom pro tento prostor neměli jiné využití, používali bychom jej nyní jako relaxační místnost, což nám zatím doporučují všichni návštěvníci, kteří se k nám přišli na výsledek podívat.
08.07.2019
Eva a Luboš Košárkovi

Dobrý den, Práce vašich techniků byla odborná ✅ a mile nás překvapili přístupem a radami jak co udělat k naší spokojenosti. Za nás můžu jenom doporučit Vaši firmu dalším zákazníkům. S pozdravem Miroslav Červ
14.05.2019
Miroslav Červ

S firmou Chytrá pěna jsem byl velmi spokojený, rychlá domluva, vstřícnost, seriózní jednání. Oceňuji přístup technika, skvělý tým pracovníků a děkuji za umožnění změny termínu díla bez problémů. Úžasná změna klima po aplikaci. Vřele tuto firmu doporučuji.
29.04.2019
Miroslav Vlk

Dobrý den! Dovolte mi, abych se několika větami vyjádřil k realizaci zateplení podkroví "chytrou pěnou" v zrekonstruovaném rodinném domě v podtatranské obci Nová Lesná. Moje první ale i další dojmy z funkčnosti izolace překonávají všechny mé očekávání. Velmi dlouho jsem váhal při výběru správné firmy. Nyní, z odstupem času vidím, že při volbě "chytré pěny" jsem udělal správné rozhodnutí. Změnu teploty a klimatu v podkroví jsme pocítili ihned po ukončení aplikace zateplení.
21.01.2019
Mgr. Vladimír Fedor

Naprostá spokojenost s přístupem všech zaměstnanců firmy Chytrá pěna. Technik velice obětavý, přijel, zaměřil, vyšel mi vstříc s mnou požadovaným termínem, v den ,,D,, dorazili dva šikovní aplikátoři pěny, kterým šla práce neuvěřitelně od ruky, a taktéž naprostá spokojenost s komunikací s kanceláří. Díky za super odvedenou práci
03.12.2018
Romana K., Vyškov

Z mého pohledu proběhlo všechno bez problémů, jak komunikace, tak práce na místě. Konečný výsledek je opravdu super a vůbec nelituji , že jsem se pro chytrou pěnu rozhodl. Tak snad bude vše i nadále ok. Jen teda musím říct, že práce je to opravdu náročná a v obtížném prostředí (alespoň z mého pohledu). Tak doufám, že na to vedení firmy také myslí :o).
12.11.2018
p. Sedláček

Práce provedená precizně. Výborná komunikace od začátku realizace až po její konec. Doporučuji ze všech možných důvodů, počínaje cenou a končící kvalitou výrobku.
30.10.2018
Peter Chrastil

Dobrý den, jsem velmi spokojen s přístupem vašeho technika. Okamžitě a fundovaně odpovídal na všechny naše otázky a doporučil i určité technické řešení vhodné pro naši novostavbu. Vlastní provedení nástřiku prováděcí partou bylo bezproblémové a profesionální, i přesto, že použili náhradní vozidlo s náhradním agregátem. Po aplikaci nástřiku novostavbu parta novostavbu uklidila. Firmu Chytrá pěna doporučuji! S pozdravem P.K.
12.09.2018
Petr K.

Chytrá pěna je velmi spolehlivá firma ✅, se kterou je radost spolupracovat. Na čem jsme se dohodli, všechno bylo OK a co se týká zaměstnanců, jsou to spolehliví a pracovití lidé, kteří dokáží i nemožné. Velký dík a těším se na další spolupráci.
24.04.2017
Vařák Richard, Štípa u Zlína

Zateplení je luxusní, předtím jsme topili neustále naplno ✅, teď máme krásné teplo i bez topení.
24.04.2017
Irena Pelclová, Ruda nad Moravou

S kvalitou i přístupem k práci vašich zaměstnanců jsme byli velice spokojeni. ✅ Ačkoliv se zhruba po půlhodině vyskytla chyba na ovládacím modulu, zaměstnanci práci dokončili hned na druhý den, což jsme velice ocenili, protože jsme měli dohodnuté další práce.
24.04.2017
Lenka Navrátilová, Mašovice

Chválím šikovnost, rychlost a ochotu izolatérů zodpovědět jakoukoliv otázku. Izolace naprosto úžasně plní jak zvukovou, tak tepelnou funkci, teplo se drží velice dlouho.
24.04.2017
Lucie Částková, Kladno

Hned po aplikaci byl znát rozdíl. Mám doma teplo, i když netopím a v podkroví se mi úplně změnila akustika. Už to tam nezní dutě a prázdně.
24.04.2017
Jan Klimt, Praha 5

Jsme velice spokojení, máme plechovou střechu, a když venku svítilo slunce a teploty dosahovaly 20°C, izolace byla hodně znát – neměli jsme tam takové horko jako dříve.
24.04.2017
Petr Trčka, Ořechov u Brna

Vše proběhlo podle mých představ ✅, líbí se mi, že neslyším hluk z venku a neruší mě vlaky ani letadla. Dřív jsem si musel přitápět v krbu, od zateplení jsem netopil ani jednou a stále mám uvnitř teplo.
24.04.2017
Josef Ondryhal, Jeseník nad Odrou

Je až neuvěřitelné, jak moc je zateplení znát. ✅ Když večer přiložím, ráno vstávám do tepla a ne do chladna, jako dříve.
24.04.2017
Karel Koubek, Dolní Lysečiny, Horní Maršov

Zateplovala se část půdy a rozdíl je vidět zejména, když svítí slunko a je teplo. V zateplené části mám příjemný chládek a v nezateplené části je horko.
24.04.2017
Luboš Blatský, Soběšice, Sušice

Jsme velice spokojeni, zateplení funguje. Když je venku zima, máme doma teplo, a když je venku teplo, máme doma příjemný chládek.
24.04.2017
Veronika Balousková, Vrané nad Vltavou

Jsem velice spokojen, vše proběhlo v pořádku, líbila se mi celková komunikace s firmou a profesionální práce. Nyní mi pomalu stačí zapálit svíčku a mám doma teplo.
24.04.2017
Vlastimil Tatar, Beroun

Chtěla bych Vám ještě jednou upřímně poděkovat za perfektně provedené práce při zateplování sklepních stropů v Ledči nad Sázavou (Haškova ulice). V přízemních bytech došlo k výraznému oteplení, a tím i k úspoře energetických nákladů. Do nového roku přeji hlavně zdraví a mnoho spokojených zákazníků. Zdravím a děkuji Jarmila Dvořáková.
24.04.2017
Jarmila Dvořáková, SVJ Ledeč nad Sázavou

Se zateplením Vaší firmou jsme velmi spokojeni. V novostavbě sice ještě nebydlíme, ale změna vnitřní teploty šla poznat ihned po nastříkání. Odhaduji zvýšení teploty v prostoru o 8-10 stupňů. Toto šlo poznat na jednoduchém případu - při venkovních mrazech nám pravidelně zamrzala voda v konvi, která byla v podkroví novostavby. Po nastříkání již konev ani při venkovních velkých mrazech nezamrzala. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.
24.04.2017
p. Žilka, Nosislav

Děkuji za ochotu a vstřícnost. U střechy se nám vždy při větších výkyvech teplot dělaly velké rampouchy, což bylo známkou nekvalitní izolace. Po aplikaci Vaší firmou rampouchy zmizely. Pěnu mohu jen doporučit.
24.04.2017
Hana Rybáková, Frýdlant nad Ostravicí

S prací Vaší firmy jsem velice spokojen. I ve velkých mrazech byl poznat obrovský rozdíl oproti minulé izolaci z minerální vlny. Jako obrovský bonus vidím to, že pěna výborně zvukově izoluje. Oproti minulé izolaci KNAUF je to podstatný rozdíl. Ještě jednou díky.
24.04.2017
Daniel Spáčil, Česká Ves

V podkroví nám vždy velmi táhlo a i při zavřených oknech byl znatelný pohyb vzduchu např. na záclonách. Po nastříkání pěny se klima velmi změnilo, průvan úplně zmizel a i na vnitřní teplotě to jde velmi poznat. Jsme velmi spokojeni.
24.04.2017
Blanka Moravcová, Střezetice

Dobrý den, děkuji za zateplení Vaší firmou. Velmi mě překvapilo to, že nejenom, že se prostor podkroví tak rychle neochladí, když venku mrzne, ale také je v podkroví podstatně lepší klima v létě, když jsou vysoké teploty. Pobyt v něm je mnohem příjemnější než dříve. Přejeme mnoho spokojených zákazníků.
24.04.2017
Svatava Deutschová, Konice

Jsme velice spokojeni. Nejenom, že po aplikaci nemusíme tolik topit, ale obecně se zlepšilo i klima v domě. V zimě jde funkční izolace poznat hlavně na sněhu, který na střeše vůbec netaje a drží se až do jara. Pěna opravdu funguje.
24.04.2017
p. Hal, Chomutov

Poznáváme obrovský rozdíl mezi vatou a vaší izolací. Předtím nám v domě táhlo, teploty se rychle měnily, ale teď je teplota téměř stálá. Co nás překvapilo bylo to, že i když k nám přijde nějaká návštěva, tak se diví, že nemáme v podkroví žádný průvan a celkově je prostor velmi příjemný. Děkujeme.
24.04.2017
Martina Hradilová, Bruntál

Pěna je super. Jsme velice spokojeni. Předtím nám plynový kotel zapínal téměř každou chvíli a teď chvíli přitopí během dopoledne a pak večer a jinak je celý den vypnutý. S Vaší izolací konečně ušetříme a věříme, že ušetřená částka nebude malá. Díky.
24.04.2017
Luboš Novák, Měňany

Byli jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem firmy Chytrá pěna ✅ a rychlou a bezproblémovou realizací. Účinky zateplení jsou fantastické, za topení jsme utratili o polovinu méně než vloni.
24.04.2017
p. Orel, Česká ves