Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Zajímavosti a novinky o izolacích

Jak se připravit na izolaci PUR pěnou?

Budete zateplovat dům? Chcete, aby izolace proběhla co nejrychleji, ale nevíte jak se předem připravit? V našem článku vám poradíme, co všechno schovat, zakrýt nebo utěsnit před samotnou aplikací PUR pěny.

06.08.2019 Číst dále

Máte místo podkroví rozpálenou saunu? Pomůže vám zateplení i pokojové květiny

Nezateplené podkroví je noční můrou každého, kdo v něm v létě musí bydlet. Pokud v něm ale teplota dlouhodobě dosahuje takových hodnot, že se podkroví stává neobyvatelným, je rozhodně na čase s tím něco dělat. Ideální variantou je podkroví zateplit. Zajistíte si tím nejenom větší chlad během léta, ale také velké úspory za topení během zimy. Podkroví je totiž místo, kudy uniká největší množství tepla. Se správným zateplením můžete výrazně ušetřit na nákladech za vytápění - až 70 %.

03.07.2019 Číst dále

Ideální čas na zateplování? Květen!

Máte v plánu zateplit si svůj dům nebo zahradu, ale pořád váháte, kdy se do toho pustit? Tak na nic nečekejte a začněte ihned z jara.

Jedině tak budete mít svůj dům připravený už na letní vedra. 

Špatně, nebo dokonce vůbec nezateplený dům vám přinese spoustu starostí.

25.04.2019 Číst dále

10 důvodů, proč si vybrat právě Chytrou pěnu

Tepelná izolace je v dnešní době nezbytnou součástí každého domu. Přináší mnoho praktických výhod a také nemalé finanční úspory. V současnosti se však na trhu objevuje mnoho typů zateplení a firem, po jejichž návštěvě budete spíše než uspořené peníze počítat náklady na opravu. Jedním z nejlepších řešení je použití Chytré pěny. Pokud jste o ní ještě neslyšeli nebo stále váháte, podívejte se do článku na 10 důvodů, proč je v současnosti tou nejlepší variantou pro zateplení domu.

11.02.2019 Číst dále