logo Víc než izolace ...

Potřebujete poradit?

+420 735 700 770 po-pá 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Potřebujete poradit

+420 735 700 770

Články blogu

picture

Oprav dům po babičce - Dotace, která zahřeje váš dům i vaši peněženku

4.9.2023

V dnešní době se stále více lidí zamýšlí nad snižováním energetické náročnosti svých domovů, a to nejen z důvodu úspory financí na energiích, ale také ochrany životního prostředí. Dotační programy jsou v tomto ohledu výborným způsobem, jak se při opravě nemovitosti finančně nezruinovat. Nový dotační program "Oprav dům po babičce" láká vlastníky rodinných domů i rekreačních objektů. Kde všude je možné ho využít a jaké jsou jeho výhody?

Jak na zateplení střechy mezi a pod krokvemi?

29.8.2023

Pokud se odhodláváte k zateplení a bojíte se, jak to celé zvládnete, nezoufejte. Představíme vám rychlé a efektivní zateplení pro vaši střechu.

Kdy je nejlepší čas na zateplení domu?

15.8.2023

Zateplení domu není jen módní trend, ale také jedna z nejrozumnějších investic do vaší nemovitosti. Výhody jsou velké – od nižších nákladů za energie až po zvýšení komfortu bydlení. Otázkou však zůstává: Kdy je ten správný okamžik na zateplení?

Kdy a jak zateplit novostavbu?

17.7.2023

Správná izolace novostavby zajišťuje udržování optimální teploty, minimalizuje tepelné ztráty a zabezpečuje ochranu proti vlhkosti a plísním. V tomto článku se podíváme na důvody, proč je vhodné zateplit novostavbu, a jaký je nejvhodnější způsob zateplení.

Kdy izolovat základovou desku?

17.7.2023

Izolace základové desky je jedním z klíčových prvků zateplení domu. U novostaveb už dnes bývá standardem, je ale dobré ji provést i u starších staveb. Proč má takový význam, a jaké jsou způsoby izolace základové desky jsme pro vás přehledně sepsali.

6 výhod stříkané izolace

28.6.2023

Jednou z moderních a velmi účinných metod je stříkaná izolace. Tato inovativní technologie nabízí řadu výhod oproti klasickým způsobům. Vybrali jsme pro vás ty nejzásadnější.

Autoři blogu