Víc než izolace...

Proč izolovat s námi

 • Naše společnost za dobu své existence realizovala zateplení Chytrou pěnou již více než 5.000 staveb. A to nás staví do pozice absolutního lídra trhu.
 • Disponujeme rozsáhlou sítí referenčních zákazníků, kterou neustále rozšiřujeme. Poskytujeme tak možnost kontaktovat naše zákazníky, abyste sami mohli zjistit reálné zkušenosti s našimi materiály a naší prací a především efektu stříkané izolace.
 • Používáme komponenty pro výrobu izolační pěny od koncernu Huntsman – německého nadnárodního koncernu a jsme výhradním distributorem firmy Huntsman pro Českou a Slovenskou republiku. Jedinou výjimkou je přímá distribuce pěny Hunstman pro předního českého výrobce bojlerů Dražice. Firma Huntsman je také dodavatelem polyuretanových produktů pro všechny divize koncernu Volkswagen, nebo BMW.
 • Naše materiály jsou díky původu komponentů koncipovány přímo pro naše klimatické podmínky. Často se stává, že naše pěny jsou porovnávány s pěnami navrženými pro teplejší klimatické podmínky, a i testy jsou prováděny za jiných podmínek. Nejčastěji se jedná o srovnání pěn, kde součinitel tepelné vodivosti je prováděn při jiných teplotách – obvykle při 23 stupňů Celsia, namísto námi deklarovaných 10 stupňů Celsia.
 • Nikdy se za dobu firemní historie nestalo, abychom nevyřešili některou z reklamací, které se čas od času objeví při každém podnikání. Vždy jsme je vyřešili k plné spokojenosti zákazníka.
 • Mnoho firem, které nabízejí nižší cenu jsou velmi malé firmy, u kterých není jasná jak historie, tak budoucnost firmy. Firmy pak zanikají a není možnost řešit případné reklamace. Nedbají na dobré jméno jak firmy, tak polyuretanu jako vynikající tepelné izolace.
 • Naše společnost zaměstnává přes 50 kmenových zaměstnanců, což je velká zodpovědnost. Není naším zájmem využívat nekvalitní pracovní sílu na úkor kvality. Naši zaměstnanci jsou naším portfoliem, které nám díky svým kvalitám zabezpečuje naší přední pozici na trhu v oblasti stříkaných izolací.
 • Klademe velký důraz na důkladné proškolení všech aplikátorů pro aplikaci pěny. Všichni mají pravidelné školení BOZP, řidičů, práce ve výškách atd. Naši aplikátoři jsou školeni pod dohledem opravdu zkušených předáků, kteří jsou zde již od začátku existence firmy. Dále disponujeme certifikátem ISO, který najdete na webových stránkách.
 • Na naše materiály poskytujeme velmi dlouhou záruku v délce 30-ti let. A vzhledem k tomu, že jsme i tak trochu rodinná firma, věříme a děláme vše pro to, abychom na našem trhu byli mnohem déle, než po dobu záruky, kterou nabízíme.
 • Inovujeme - hledáme stále nové postupy a materiály, především co se týká velmi kvalitních hydroizolačních materiálů, antibakteriálních a fungicidních nástřiků pro oblast potravinářství a zdravotnictví. Všechny naše materiály testujeme a podrobujeme různým zkouškám. Udržujeme tak vysoký standard kvality nabízených služeb.
 • Naším cílem je propagace polyuretanových pěnových izolací na českém a slovenském  trhu a postupné vytlačení klasických materiálů na bázi kamenného, nebo skelného vlákna, které jsou již dnes přežité a z hlediska životnosti a nákladnosti na výrobu i neekologické.
 • Spolupracujeme se všemi hlavními distributory zařízení pro nástřik od firmy Graco a naši aplikátoři, technici, rozpočtáři i další prochází vstupním školením v těchto přímých zastoupeních firmy Graco.
 • síla nástřiku uvedená v naší kalkulaci je garantovaná. Naši aplikátoři mají povinnost toto hlídat. Obvykle to bývá tak, že konkurenční firmy nabídnou např. 20 cm pěny, ale to je bráno jako průměrná +- 2 cm. Takže v konečném výsledku tam je na většině 18 cm a zákazník nemá možnost se tomu bránit. Je to jedna z našich hlavních konkurenčních výhod, kdy zákazník od nás dostane vždy to, co si objednal a případný přestřik je bonusem pro zákazníka.
 • disponujeme sítí obchodně-technických poradců po celé ČR a na Slovensku. Zaměřujeme se na komplexní řešení potřeb zákazníka tak, aby byl maximálně spokojen.