Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Proč izolovat s námi

 • Chytrá pěna disponuje rozsáhlou sítí referenčních zákazníků, která se neustále rozšiřuje. Poskytujeme tak možnost kontaktovat naše zákazníky, abyste sami mohli zjistit reálné zkušenosti s našimi materiály a naší prací a především efektu stříkané izolace.
 • Naše materiály jsou díky původu komponentů koncipovány přímo pro naše klimatické podmínky. Často se stává, že naše pěny jsou porovnávány s pěnami navrženými pro teplejší klimatické podmínky, a i testy jsou prováděny za jiných podmínek. Nejčastěji se jedná o srovnání pěn, kde součinitel tepelné vodivosti je prováděn při jiných teplotách – obvykle při 23 stupňů Celsia, namísto námi deklarovaných 10 stupňů Celsia.
 • Síla nástřiku uvedená v naší kalkulaci je garantovaná. Naši aplikátoři mají povinnost toto hlídat. Obvykle to bývá tak, že konkurenční firmy nabídnou např. 20 cm pěny, ale to je bráno jako průměrná +- 2 cm. Takže v konečném výsledku tam je na většině 18 cm a zákazník nemá možnost se tomu bránit. Je to jedna z našich hlavních konkurenčních výhod, kdy zákazník od nás dostane vždy to, co si objednal a případný přestřik je bonusem pro zákazníka.
 • Inovujeme - hledáme stále nové postupy a materiály, především co se týká velmi kvalitních hydroizolačních materiálů, antibakteriálních a fungicidních nástřiků pro oblast potravinářství a zdravotnictví. Všechny naše materiály testujeme a podrobujeme různým zkouškám. Udržujeme tak vysoký standard kvality nabízených služeb.
 • Klademe velký důraz na důkladné proškolení všech aplikátorů pro aplikaci pěny. Všichni mají pravidelné školení BOZP, řidičů, práce ve výškách atd. Naši aplikátoři jsou školeni pod dohledem opravdu zkušených předáků.
 • Naši zaměstnanci jsou naším portfoliem, které nám díky svým kvalitám zabezpečuje naší přední pozici na trhu v oblasti stříkaných izolací.
 • Na naši práci poskytujeme záruku v délce 5-ti let. Životnost našich materiálů je však více jak 30 let.
 • Pod značkou Chytrá pěna je realizováno již více jak 5.500 staveb, což staví značku do pozice absolutního lídra trhu.
 • Naším cílem je propagace polyuretanových pěnových izolací na českém a slovenském  trhu a postupné vytlačení klasických materiálů na bázi kamenného, nebo skelného vlákna, které jsou již dnes přežité a z hlediska životnosti a nákladnosti na výrobu i neekologické.
 • Spolupracujeme se všemi hlavními distributory zařízení pro nástřik od firmy Graco a naši aplikátoři, technici, rozpočtáři i další prochází vstupním školením v těchto přímých zastoupeních firmy Graco.
 • disponujeme sítí obchodně-technických poradců po celé ČR a na Slovensku. Zaměřujeme se na komplexní řešení potřeb zákazníka tak, aby byl maximálně spokojen.