Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Zatékání do střechy

Zatéká vám do ploché střechy?

Jaké jsou nejčastější příčiny?

Nejčastější příčinou potíží je netěsnost střešního pláště a zatékání vody a také problémy s párami, které  kondenzují ve střešním plášti – teplý vzduch stoupá vzhůru, v plášti se ochladí a zkondenzuje, čímž promáčí a zničí tepelnou izolaci. U nezateplených střech hrozí pouze zatékání, nikoliv kondenzace par.

U plochých střech je nejčastější příčinou volba nevhodného materiálu, špatný postup při stavbě, nedostatečná údržba, nebo také opotřebení materiálu. To vše vede k poničení tepelné izolace a hydroizolace, poničení stavebních materiálů a následky vidíme i v interiéru.. U plochých střech je proto klíčový každý detail prostupu, bezchybné napojení hydroizolačních materiálů a samozřejmě precizní finální úprava povrchu ploché střechy.

Odborné provedení je k nezaplacení

V případě, že vás zatékání  trápí, doporučujeme vám kompletní sanaci střechy, ve které střechu zateplíme nástřikem tvrdé polyuretanové pěny a opatříme hydroizolačním nátěrem, který je vysoce odolný proti UV záření a dostatečně ochrání krytinu před vnějšími vlivy a zatékáním. Díky zkušenostem našich aplikátorů a profesionální aplikaci se už nemusíte obávat problémů se zatékáním či s kondenzací par na několik dalších desítek let.

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku