Víc než izolace...
AKCE 10 % sleva

Zajistěte si ceny roku 2018 i v roce 2019

Na realizaci od ledna do března vám dáme slevu 10 %.

Zatékání do domu

Zatéká vám do domu?

Na vině může být špatná izolace

Pokud se vám na stropě dělají mokré fleky, platíte vysoké sumy za energie a i přes pravidelné větrání máte doma zatuchlý vzduch, do domu vám pravděpodobné zatéká. Ať už máte šikmou či plochou střechu, na vině jsou podobné obtíže. Zatékání skrz střešní krytinu, nebo kondenzace par ve střešním plášti.

Na vině může být několik faktorů, poškozená střešní krytina a opotřebení materiálu, nedostatečná údržba, zanesené okapy nebo i špatný stavební postup a nevhodný materiál.

Kondenzovaná voda poničí tepelnou izolaci

Problémem je teplý vzduch, který stoupá vzhůru a pronikne až do střešního pláště. Tam ho okolní studený vzduch ochladí a kondenzuje. Tím se postupně ničí tepelná izolace a další stavební materiály, což vede ke vzniku plísní a v interiéru se na stropech začnou dělat mokré fleky. A to zejména v době, kdy se nejvíce liší teploty v interiéru a v exteriéru.

V podkroví se jedná o častý problém, který poukazuje na poškození parozábrany, případně na její úplnou absenci.

Kontrola a profesionální sanace střechy

Na přesné pojmenování problému je ideální pozvat si odborníka, který najde přesnou příčinu a stanoví možné řešení, ať už se jedná o plochou střechu nebo o zateplení podkroví. Díky profesionálně provedené rekonstrukci se zbavíte problémů s plísněmi, zatékáním, zatuchlým vzduchem, ale také výrazně ušetříte. Na energetických úsporách.

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku