logo Víc než izolace ...

Potřebujete poradit?

+420 735 700 770 po-pá 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Potřebujete poradit

+420 735 700 770

Tepelná izolace a zateplení chaty

picture

I stará chata se dá precizně zaizolovat! Ušetříte za vytápění chaty

Chata je ideálním místem pro trávení víkendů v letních měsících. Pokud si ji však dobře zaizolujete, nic nebrání tomu, si chatařskou sezónu pořádně prodloužit. Nejen, že ušetříte na nákladech na vytápění, ale tak se bude cítit mnohem lépe v parných nocích.

Vaši chatu kompletně zaizolujeme od základů, stěn, stropů, fasády až po střechu. Pro chaty se ideálně hodí služba ECONOMY, kde se maximální hodnota nástřiku blíží požadované normě na zateplení obytných prostor. Nabízíme také nadstandardní zateplení, vhodné i pro pasivní domy.

Zateplíme půdy i sklepy

Chytrou pěnou zateplíme stěny, stropy, ale také podlahy, u kterých jsme omezeni malým prostorem, pěna se totiž nanáší v daleko tenčí vrstvě, než běžné izolační materiály. Problém není ani v izolaci těžko přístupných míst jako jsou staré půdy či sklepy – polyuretanová pěna po nanesení několikanásobně nabývá na objemu a vytváří souvislou vrstvu bez vzniku skulin a spár.

Chytrá pěna splňuje hygienické standardy, nevede ke vzniku plísní a na rozdíl například o minerální vaty, nepřitahuje hlodavce.

Izolujeme chalupy Chytrou pěnou

Renovace střechy

Nabízíme také zateplení a hydroizolaci střech, na které používáme tvrdou pěnu a ochranné nátěry silikon či Polyureu, které si poradí jak se slunečním zářením, tak s vytrvalým deštěm. Naše produkty představují ideální volbu pro izolaci a hydroizolaci chat, je to totiž investice, která se vrátí nejen v podobě ušetřených nákladů na energii, ale také v časové úspoře – na izolaci si totiž po několik dalších desítek let nemusíte ani vzpomenout.

Zaujala Vás tato nabídka?

Chci spočítat cenu
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 28. 5. 2024 21:15