Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolace a zateplení novostaveb

Chytré rozhodnutí hned na začátku?

Izolace, na které spoříte

Při výstavbě vlastního domku se můžete rozhodnout pro kvalitní izolaci hned na začátku.  Jedná se sice o výraznou investici, ale ta se vám do 3-5 let vrátí na poplatcích, které byste jinak přepláceli na tepelných únicích.

Můžete zvolit energetický standard dle vašich představ, ať už variantu zateplení KLASIK, která plní kategorii požadovaná, nebo Premium, která splňuje nízkoenergetický standard. Pro opravdu nízké tepelné úspory nepřesahující 15kWh/m2 ročně je určená služba PASIV, která v kombinaci s pasivními zdroji tepla a systémem řízeného větrání sráží náklady na minimum.

Kompletní izolace

Nabízíme izolaci základů, fasád, střech, podlah, stropů, stěn, ale také sklepů a hůře přístupných míst jako je půda. Chytrá pěna po nástřiku tvoří rovnoměrnou vrstvu bez spár a skulin, kterými by mohlo teplo unikat. Má skvělé vlastnosti, které se v průběhu let prakticky nemění – od izolace budete mít pokoj téměř na doživotí!

Spolehnout se můžete také na naše hydroizolační systémy, se kterými se nemusíte bát UV záření, prudkého, dlouhého deště a stojaté vody. Postaráme se také o kvalitní izolaci vašich teras či balkónu, aby se po nich příjemně chodilo a vydržely co nejdéle.

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku