Víc než izolace...

Hydroizolace terasy a balkonu

Při konstrukci teras a balkónů je hydroizolace jedním z nejdůležitějších bodů, které se vyplatí nepodcenit – následné zatékání je totiž výrazným a častým problémem. A nejen to, hrozbou je i vítr, sluneční záření a mechanické opotřebování. Terasy a balkony si proto vyžadují dokonalou izolaci, jinak se výrazně zkracuje jejich životnost.

Hydroizolační systémy Chytrá pěna jsou často využívány právě na izolaci teras a balkónů. Hydroizolace může být použita do skladby konstrukce a na ni položena konečná povrchová úprava dle požadavku zákazníka. Můžeme také na hydroizolační systém aplikovat alifatický lak s protiskluzovým vsypem a vytvořit tak konečný povrch, který je odolný proti UV záření, lehce omyvatelný s dlouholetou trvanlivostí.

Pokud je nutno stávající terasu rekonstruovat, hydroizolační systémy Chytrá pěna umožní aplikaci přímo na stávající povrch a celou rekonstrukci tak můžeme výrazně zlevnit. Naši techničtí pracovníci bezplatně navrhnou řešení přesně a právě pro tu vaši terasu.

Hodí se pro

  • izolace pod dlažbu, konečná povrchová úprava
  • rekonstrukce domu, izolace včetně zateplení pod dlažbu

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
Vaší izolace
+ Přidat poznámku
Jiří Svoboda (hydroizolace pl. střechy, střechy, terasy)

Jiří Svoboda

technolog / kvalitář

„Pokud střecha či terasa propouští vodu, je to jedna z nejhorších závad, která může stavbu postihnout. Pomůžeme Vám tyto starosti jednou pro vždy hodit za hlavu.“