Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolace a zateplení bytových domů

Zbavte se starostí na desetiletí.

Vsaďte na kvalitní izolaci bytového domu

Komplexní zateplení a revitalizace je u většiny starších bytových domů nutností. Pokud vsadíte na kvalitní izolaci, nebudete se po desítky let muset potýkat s neustálými opravami. Chytrá pěna totiž prakticky neubývá, nemizí a neztrácí své izolační schopnosti.

S našimi produkty lze zaizolovat vše od základů až po střechu. Polyuretanová pěna po nástřiku vytváří souvislou vrstvu bez skulinek, kterými by mohlo utíkat teplo a snadno se aplikuje do těžko přístupných míst, jako jsou půdy a podkrovní byty.

Investice do izolace nové generace se vám na úsporách vrátí do 3-5 let a pak už vám jenom spoří peníze, které byste přepláceli za energie. Další výhodou pěny je také její nulová potravinová hodnota, neláká hlodavce ani jiné škůdce a nevede ke vzniku plísní. Samotná aplikace je velmi rychlá, zateplíme až 200 m2 denně.

Sanace a revitalizace střech

Základem pro energetickou úsporu je také kvalitně zateplená střecha. Provádíme zateplení, hydroizolaci nebo také komplexní sanaci a revitalizaci plochých střech a střech s mírným sklonem. Po zateplení tvrdou polyuretanovou pěnou nanášíme ochranné nátěry, které si poradí jak s UV zářením, tak s agresivním počasím.

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku