logo Víc než izolace ...

Potřebujete poradit?

+420 735 700 770 po-pá 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Potřebujete poradit

+420 735 700 770

Články blogu

picture

Jak izolovat základovou desku?

27.9.2023

Nezáleží na tom, zda připravujete novostavbu, nebo chcete snížit energetickou náročnost staršího domu, izolace základové desky je tím pravým krokem. Tato izolace dokáže eliminovat tepelné ztráty a pronikání vlhkosti do vašeho domu a výrazně tak přispět k úspoře vašich peněz.

Jak zateplit kamenný dům?

13.9.2023

Jak vyřešit zateplení kamenného domu tak, aby to nezničilo jeho autentický charakter? V tomto článku se podíváme na problematiku zateplení kamenných domů a na možnosti, jak snížit jejich energetickou náročnost a uchovat jejich jedinečnost.

Oprav dům po babičce - Dotace, která zahřeje váš dům i vaši peněženku

4.9.2023

V dnešní době se stále více lidí zamýšlí nad snižováním energetické náročnosti svých domovů, a to nejen z důvodu úspory financí na energiích, ale také ochrany životního prostředí. Dotační programy jsou v tomto ohledu výborným způsobem, jak se při opravě nemovitosti finančně nezruinovat. Nový dotační program "Oprav dům po babičce" láká vlastníky rodinných domů i rekreačních objektů. Kde všude je možné ho využít a jaké jsou jeho výhody?

Jak na zateplení střechy mezi a pod krokvemi?

29.8.2023

Pokud se odhodláváte k zateplení a bojíte se, jak to celé zvládnete, nezoufejte. Představíme vám rychlé a efektivní zateplení pro vaši střechu.

Kdy je nejlepší čas na zateplení domu?

15.8.2023

Zateplení domu není jen módní trend, ale také jedna z nejrozumnějších investic do vaší nemovitosti. Výhody jsou velké – od nižších nákladů za energie až po zvýšení komfortu bydlení. Otázkou však zůstává: Kdy je ten správný okamžik na zateplení?

Kdy a jak zateplit novostavbu?

17.7.2023

Správná izolace novostavby zajišťuje udržování optimální teploty, minimalizuje tepelné ztráty a zabezpečuje ochranu proti vlhkosti a plísním. V tomto článku se podíváme na důvody, proč je vhodné zateplit novostavbu, a jaký je nejvhodnější způsob zateplení.

Autoři blogu