Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Zajímavosti

Proč je dobré izolovat podlahu?

Podlaha patří k nejdůležitějším částem každého bytu a domu – k dosažení maximální akustické a tepelné pohody je nutné zvolit správnou izolaci.

V opačném případě podlahou zbytečně uniká velké množství tepla a vy musíte prostory vytápět víc, než je nezbytně nutné. Investice do kvalitního zateplení se vám vyplatí. ✅

30.10.2019 Číst dále

Proč zateplit dům? Jaké to má výhody?

Proč se pustit do pořádné izolace domu? Důvodů je hned několik – od možnosti dlouhodobé úspory až po zdravější životní podmínky. ✅

To jsou ale jen některé výhody, které vám zateplení přinese. O dalších možnostech se dočtete v našem článku.

23.10.2019 Číst dále

Jak probíhá zateplení šikmé střechy?

Šikmou střechou může unikat až polovina celkových tepelných ztrát rodinného domu. Jak tomu zabránit a který materiál je pro její zateplení ideální?

Vyzkoušejte stříkanou PUR pěnu. ✅ V našem článku se dočtete, jak zateplení PUR pěnou vypadá.

17.10.2019 Číst dále

Máte místo podkroví rozpálenou saunu? Pomůže vám zateplení i pokojové květiny

Nezateplené podkroví je noční můrou každého, kdo v něm v létě musí bydlet. Pokud v něm ale teplota dlouhodobě dosahuje takových hodnot, že se podkroví stává neobyvatelným, je rozhodně na čase s tím něco dělat. Ideální variantou je podkroví zateplit. Zajistíte si tím nejenom větší chlad během léta, ale také velké úspory za topení během zimy. Podkroví je totiž místo, kudy uniká největší množství tepla. Se správným zateplením můžete výrazně ušetřit na nákladech za vytápění - až 70 %.

03.07.2019 Číst dále