Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Zajímavosti

Jak na tepelnou izolaci průmyslových hal?

Nutnost důkladného zateplení a hydroizolace se netýká pouze obytných budov, ale také průmyslových objektů. Nezřídka zde totiž dochází ke kondenzaci vody, která následně páchá neplechu.

To ale není to jediné, s čím vám správná izolace pomůže. Díky ní můžete navíc předejít výrazným tepelným ztrátám. Proč zvolit právě stříkanou PUR pěnu?

22.07.2020 Číst dále

Nejčastější chyby při zateplování PUR pěnou

Se zateplením staveb pomocí stříkané polyuretanové pěny ✅ se setkáváme stále častěji, jedná se o spolehlivý materiál s dlouhou životností, který napomáhá celoroční úspoře – ovšem jen za určitých okolností.

Ne vždy se dostaví bezchybný výsledek. K jakým chybám a omylům nejběžněji dochází?

17.06.2020 Číst dále

Účinná obrana proti vedru? Dodatečná izolace či vegetační střecha

Jestli i vás v letních měsících sužuje neúnosné vedro a už mnohokrát jste zvažovali pořízení klimatizace, zastavte se – celoroční službu ✅ vám prokáže precizní zateplení a to jak fasády, tak i střešních prostor.

U plochých střech se v posledních letech objevuje ještě jeden užitečný trend ✅, který přispívá k příjemnějšímu domácímu klimatu – takzvané vegetační střechy.

02.05.2020 Číst dále

Jaro se blíží – vsaďte na novou izolaci střechy

Stav střechy je nutné na konci zimy zkontrolovat – nezřídka dochází k poškození krytiny a dalším závadám.

Došlo v zimním období k poškození vaší střechy a zateplení?

Do oprav se pusťte co nejdříve ✅ – a tentokrát konstrukci, střešní tašky a především vhodný izolační a hydroizolační materiál volte pečlivěji.

25.02.2020 Číst dále