Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolace a zateplení panelových domů

Nepřeplácejte na energiích

Vsaďte na izolaci

Panelová sídliště se pomalu ale jistě mění z pozice socialistických staveb na moderní příjemné bydlení. Součástí revitalizací a řady rekonstrukcí je vždy také komplexní zateplení, které výrazně zvýší komfort a sníží poplatky za energie.

Polyuretanová pěna se pro zateplení panelových domů skvěle hodí, protože se nanáší v daleko tenčí vrstvě než běžné izolační materiály a dá se tak dát i do míst, ve kterých jsme limitování prostorem pro izolaci.

Zaizolujeme s ní stropy, podlahy, stěny, ale třeba také fasády, půdy, sklepy, kočárkárny a sušárny. Po nástřiku pěna nabyde na objemu a vytvoří souvislou vrstvu bez skulinek, kterými by teplo mohlo unikat.

Ušetřete peníze i čas

Investice do zateplení polyuretanovou pěnou je sice vyšší, ale na energetických úsporách se do 3-5 let vrátí. Její izolační vlastnosti se během let téměř nemění a s klidem proto na izolaci můžete zapomenout na několik desítek let.

Polyuretanová pěna také vůbec nechutná hlodavcům a dalším škůdcům a nevede ke vzniku plísní. I aplikace izolace je velmi rychlá, zateplíme až 200 m2 denně.

Rekonstruujeme i střechy

Součástí celkové proměny panelového domu je také revitalizace střechy. Ploché střechy hydroizolujeme a opatřujeme ochranným nátěrem, který si poradí jak s agresivním UV zářením, tak s vytrvalým deštěm.

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku