logo Víc než izolace ...

Potřebujete poradit?

+420 735 700 770 po-pá 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Potřebujete poradit

+420 735 700 770

Tepelná izolace a zateplení panelových domů

picture

Nepřeplácejte na energiích. Vsaďte na perfektní izolaci

Panelová sídliště se pomalu ale jistě mění z pozice socialistických staveb na moderní příjemné bydlení. Součástí revitalizací a řady rekonstrukcí je vždy také komplexní zateplení, které výrazně zvýší komfort a sníží poplatky za energie.

Polyuretanová pěna se pro zateplení panelových domů skvěle hodí, protože se nanáší v daleko tenčí vrstvě než běžné izolační materiály a dá se tak dát i do míst, ve kterých jsme limitování prostorem pro izolaci. Zaizolujeme s ní stropy, podlahy, stěny, ale třeba také fasády, půdy, sklepy, kočárkárny a sušárny. Po nástřiku pěna nabyde na objemu a vytvoří souvislou vrstvu bez skulinek, kterými by teplo mohlo unikat.

Zateplení střechy na panelovém domě

Zateplení střechy na panelovém domě

 

Ušetřete peníze i čas

Investice do zateplení polyuretanovou pěnou je sice vyšší, ale na energetických úsporách se do 3-5 let vrátí. Její izolační vlastnosti se během let téměř nemění a s klidem proto na izolaci můžete zapomenout na několik desítek let.

Polyuretanová pěna také vůbec nechutná hlodavcům a dalším škůdcům a nevede ke vzniku plísní. I aplikace izolace je velmi rychlá, zateplíme až 200 mdenně.

Rekonstruujeme i střechy

Součástí celkové proměny panelového domu je také revitalizace střechy. Ploché střechy hydroizolujeme a opatřujeme ochranným nátěrem, který si poradí jak s agresivním UV zářením, tak s vytrvalým deštěm.

Zaujala Vás tato nabídka?

Chci spočítat cenu
ChytraPena.cz
logo Víc než izolace ...

Potřebujete poradit?

+420 735 700 770 po-pá 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500