Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Ochrana povrchu konstrukcí

Díky vynikajícím mechanickým vlastnostem představuje Chytrá membrána silikon ideální produkt pro ochranu všech typů konstrukcí a materiálů. Chytrá membrána jako dokonalá hydroizolace, je také dokonale přilnavá k veškerým typům povrchů. Používá se proto jako vynikající ochranná vrstva proti působení vnějších vlivů, a poskytuje ochranu proti oxidaci a opotřebení pro ocelové konstrukce a všechny typy stavebních konstrukcí a materiálů.

Chytrá membrána silikon nachází široké použití v průmyslu, kde poskytuje ochranu a hydroizolaci pro potrubí, vodní nádrže a skladovací cisterny pro chemické látky, plyn, alkohol, potravinové produkty, a tak dále.

Používá se také jako ochranná vrstva nákladových ploch pro dodávky, nákladní vozidla, zemědělské stroje apod.

 

Chytrá membrána je velmi odolná

Odolnost Chytré membrány proti chemickému a fyzikálnímu působení chrání také lodě před účinky slané vody, proti nepříznivým povětrnostním vlivům, a rovněž chrání trupy a paluby proti případným nárazům a škrábancům.

Pevnost tohoto produktu v tahu a kapacita prodloužení poskytují vynikající soudržnost na stěnách a na střechách, na které se nanáší pomocí stříkání. Rychlá aplikace produktu a jeho snadná oprava na místě jej předurčují jako ideální produkt pro použití v dočasných vojenských instalacích v oblastech bojů, na budovách vyslanectví, policejních stanicích, vojenských budovách, a na veškerých ostatních místech, kde se vyžadují speciální bezpečnostní opatření pro ochranu proti pronikání fragmentů s vysokou energií v případě výbuchu.

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku