Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Zateplení obloukových hal

Precizní zateplení haly ročně ušetří.

Až několik desítek tisíc

Ať už se jedná o výrobní halu, sklad, sportoviště, či třeba zemědělskou budovu, optimální teplota je důležitá nejen pro komfort pracovníků a návštěvníků, ale také pro skladované materiály. Pokud je však hala špatně zaizolovaná, může docházet k výrazným tepelným ztrátám, které vzhledem k velikosti prostor mohou činit ročně i desetitisíce korun ztráty.

Polyuretanová pěna se snadno nanáší nástřikovou pistolí i do hůře přístupných míst a složitějších konstrukcí a tvoří souvislou vrstvu bez spár a skulinek, kterými by mohlo teplo unikat.

Úspora i snížení prašnosti

Precizním zaizolováním ušetříte až 70 % nákladů, které jste doposud na vytápění haly vydávali a celková investice do zateplení PUR pěnou se vám vrátí do 3-5 let. Kromě toho, že v zimě nebude unikat teplo, rozdíl poznáte i v létě – hala se nebude přehřívat.

Dalším benefitem PUR pěny je, že snižuje prašnost, snižuje výskyt alergických reakcí a vytváří zdravé prostředí. Zaizolujeme pro vás jak nové haly, tak ty staré – zbavíme vás problémů i v případě, že vám do haly zatéká. Stačí si jen objednat našeho technika, který vymyslí optimální řešení na míru a nabídne vám tu nejvhodnější variantu.

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku