logo Víc než izolace ...

Potřebujete poradit?

+420 735 700 770 po-pá 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Potřebujete poradit

+420 735 700 770

Zateplení obloukových hal

picture

Precizní zateplení haly ročně ušetří. Až několik desítek tisíc

Ať už se jedná o výrobní halu, sklad, sportoviště, či třeba zemědělskou budovu, optimální teplota je důležitá nejen pro komfort pracovníků a návštěvníků, ale také pro skladované materiály. Pokud je však hala špatně zaizolovaná, může docházet k výrazným tepelným ztrátám, které vzhledem k velikosti prostor mohou činit ročně i desetitisíce korun ztráty.

Polyuretanová pěna se snadno nanáší nástřikovou pistolí i do hůře přístupných míst a složitějších konstrukcí a tvoří souvislou vrstvu bez spár a skulinek, kterými by mohlo teplo unikat.

Úspora i snížení prašnosti

Precizním zaizolováním ušetříte až 70 % nákladů, které jste doposud na vytápění haly vydávali a celková investice do zateplení PUR pěnou se vám vrátí do 3-5 let. Kromě toho, že v zimě nebude unikat teplo, rozdíl poznáte i v létě – hala se nebude přehřívat.

Dalším benefitem PUR pěny je, že snižuje prašnost, snižuje výskyt alergických reakcí a vytváří zdravé prostředí. Zaizolujeme pro vás jak nové haly, tak ty staré – zbavíme vás problémů i v případě, že vám do haly zatéká. Stačí si jen objednat našeho technika, který vymyslí optimální řešení na míru a nabídne vám tu nejvhodnější variantu.

Zaujala Vás tato nabídka?

Chci spočítat cenu
ChytraPena.cz
logo Víc než izolace ...

Potřebujete poradit?

+420 735 700 770 po-pá 8:00 - 17:00
cs
  • sk

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500