Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Sanace plochých střech

Rekonstrukce ploché střechy je vždy háklivá záležitost a proto vyžaduje zvýšenou pozornost a skutečnou technickou zdatnost. V minulosti se na plochých střechách používalo mnoho různých materiálů a skutečnost jak se někteří majitelé nebo správci nemovitostí snažili „zalepit“ tekoucí střechu, předčí všechny fantastické představy… viděli jsme toho už opravdu hodně!

Velmi častým problémem je také enormní přetížení střechy několika vrstvami asfaltových pásů, což neúměrně zatěžuje celou konstrukci a může to vést až ke statickému narušení stavby.

Sanační systém Chytrá pěna řeší komplexní revitalizaci střechy a klempířských prvků, včetně světlíků a dalších problémových částí střechy.

Na základě podrobného prošetření stavu střechy, včetně vlhkosti v konstrukci a definici kritických míst, stanovíme vhodný technologický postup. 

Revitalizace střechy Chytrou pěnou umožňuje aplikaci na stávající ošetřený povrch s tím, že střešní pěna je velmi lehká a celý systém již dále nezatíží střešní konstrukci.

Výslednou povrchovou úpravu tvoří hydroizolační systém silikon s dokonalým řešením všech detailů, které navíc poskytují ochranu izolační polyuretanové pěny proti UV záření.

Výsledkem je celkově renovovaná plochá střecha s tepelně izolační vrstvou a plně pochozí povrchovou úpravou.

Doporučené produkty

Hodí se pro

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
vaší izolace
? ? ? ? ?
? ? ? (více)
+ Přidat poznámku