Víc než izolace...

Chytrá pěna® EKO H 200 - Daltotherm® TSW 30-00 (DE)

Účinná tepelná izolace i parozábrana

Tvrdá pěna EKO H 200 (v Německu vyráběná jako Daltotherm® ) je materiál, který má jednu z nejnižších tepelných vodivostí ve stavebnictví – tedy je dokonalý izolant. Ideálně se tak hodí jako tepelná izolace stropů, stěn či podlah.  Má uzavřenou buněčnou strukturu, je vzduchotěsná a funguje jako účinná parozábrana. Díky těmto vlastnostem předchází kondenzaci vodních par a jejich následnému odtoku, poškození konstrukce či vzniku plísní. Používá se proto také jako izolace základů či průmyslových zásobníků či kontejnerů.

Na beton, cihlu, dřevo, kov či třeba sklo se pěna plně chemicky naváže, takže nezbyde žádný vzduchový prostor ani spoje. Pro aplikaci nepoužíváme lepidla ani mechanické upevňovače vzduchu.

Samotná aplikace je velmi rychlá - za den zateplíme až 200m2. Tvrdá pěna představuje rychlou a kvalitní izolaci, která má neuvěřitelnou životnost.

Michal Hrabě (eko S 500, H 200 a H roof)

Michal Hrabě

obchodně-marketingový ředitel

„Používáním kvalitních a testovaných materiálů dosahujeme deklarovaných účinků zateplení. A vrací se nám to na spokojených zákaznících a jejich úsporách.“