Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
AKCE 10 % sleva

Duben je ten pravý čas na zateplení

Využijte naší jarní akční nabídky. A zatepluje se slevu 10 %.

Zvýraznění barev a struktury

Zvýraznění barev a struktury materiálů

      Jistě znáte ten pocit, kdy máte u svého domu podezdívku z přírodního kamene, ale barva tohoto původně krásného materiálu je po letech na pohled jaksi omšelá a nevýrazná. Její skutečná barva vystoupí na povrch až v případě, že je tento povrch navlhčen, např. když prší. Podobná situace může nastat v případě, že máte na Vaší venkovní terase podlahu provedenou z dlažby. Nejen že dlažba vypadá mdle, ale navíc při jejím znečištění např. kávou nebo červeným vínem může být odstranění těchto skvrn namáhavé. Také pokud jsou tyto povrchy pokryty mechem nebo jinými organickými porosty, vypadají nevzhledně a jejich odstranění je zdlouhavé a musí se po určité době opakovat.

      Firma Chytrá pěna má ve své nabídce přípravky sloužící jak ke zvýraznění barvy a struktury podkladů tvořených přírodním kamenem a podobnými materiály, ale také pro jejich dlouhodobou impregnaci proti znečištění vodou a olejem a také proti organickému růstu.  Zvýrazňovač barvy je unikátní prostředek, který dokáže ošetřený povrch rozjasnit a zvýraznit jeho přirozenou barvu a strukturu. Ošetřený povrch působí dojmem jako by byl úplně nový, rozjasňující efekt je nejlépe patrný na přírodním kameni jako je mramor, břidlice, žula, ale také na různých druzích dlažeb. Jeho ošetřený povrch je navíc odpudivý vůči vodě a oleji, je odolnější vůči špíně, snadněji se čistí, je mrazuvzdorný a zabraňuje organickému růstu. Do skupiny těchto produktů patří také čističe, ať už se jedná o univerzální čistič, určený k odstranění běžného lehčího znečištění pomocí vysokotlakého čističe anebo speciální čistič na podlahy a dlažby. Tento čistič je speciálně připravenou směsí rozpouštědel a čističů a dokáže odstranit i velmi odolnou špínu. Při silném a těžko odstranitelném znečištění je potřeba nechat čistič působit až 30 minut a až poté čistit pomocí kartáče a teplé vody.

Výhody:

  • Přípravek pro zvýraznění barvy v sobě spojuje hned několik vlastností v jednom produktu : zvýraznění barvy, dlouhodobá odolnost vůči vodě, oleji a různým znečištěním, zabraňuje organickému růstu, zabraňuje poškození mrazem, odolává UV záření.
  • Snadná aplikace štětcem nebo válečkem
  • Čističe jsou velmi efektivní jak pro odstraňování běžného lehčího znečištění, tak i pro odstranění úporných a odolných znečištění a skvrn z nejrůznějších druhů povrchů.

Možnosti a oblasti využití:

  • Přípravek pro zvýraznění barvy má velmi široké možnosti použití všude tam, kde jsou stěny objektů nebo jejich podlahy tvořeny přírodním kamenem, mramorem, teracem, dlažbou nebo jinými podobnými materiály. Jedná se o veřejná prostranství, náměstí, vstupní haly, reprezentativní prostory divadel, foyery, historické objekty, nákupní centra, kolonády, opěrné zdi atd.
  • Čističe lze použít na všechny druhy pevných podkladů, ať už se jedná o zdi anebo o podlahy nebo jiné pochůzné plochy znečištěné buď běžným provozním znečištěním anebo k odstranění těžko odstranitelné a odolné špíny.