Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Tepelná izolace ploché střechy

Tepelná izolace ploché střechy - střešní systém EKO H Roof + UV

Zateplení plochých střech Chytrou pěnou je unikátní střešní systém složený ze dvou komponent, které jsou aplikovány přímo na místě. Tvoří ho polyuretanová pěna se zvýšenou hustotou EKO H Roof a ochranný nátěr proti UV záření, plnící zároveň funkci hydroizolace. Tento systém má ve srovnání s konvenčním střešním systémem celou řadu výhod:

  • tepelně-izolační vlastnosti chytré pěny jsou až třikrát vyšší než většina standardně používaných materiálů při stejné tloušťce, čímž se izolace plochých střech stává efektivnější
  • jednoduchý, bezespojový, monolitický obal přikryje i ploché střechy s nepravidelným, příp. zakřiveným povrchem, jejichž izolace běžnými materiály je nemyslitelná
  • rychlá aplikace - chytrá pěna se nanese až čtyřikrát rychleji než jiné střešní systémy
  • nízká hmotnost - izolační pěna nezatěžuje střešní konstrukci, navíc ji celou zpevní
  • při rekonstrukcích a opravách se ve většíně případů nemusí odstranit původní podklad, čímž dochází ke značným úsporám pro investora
  • systém stříkané izolace dokonale řeší nejkritičtější místa střechy, jako jsou střešní výpustě, komíny a atiky.

Polyuretanový střešní plášť se uplatňuje nejen v oblasti rekonstrukcí plochých, šikmých a jakkoliv tvarovaných střech, ale i při výstavbě nových objektů.

Konečnou povrchovou úpravu tvoří hydroizolační vrstva, která slouží také jako ochrana aplikované pěny před účinky UV záření. V rámci skupiny produktů Chytré pěny používáme hydroizolační systémy polyurea a silikon. Díky vysoké přilnavosti těchto materiálů  k většině podkladů je vytvořena odolná povrchová vrstva, která poskytuje dlouhodobou ochranu také proti proti oxidaci nebo korozi. Konečná úprava povrchu může být provedená i jako protiskluzová a v různých barvách.

Vzhledem k mechanickým a chemickým vlastnostem, představují hydroizolační systémy Chytrá pěna extrémně odolnou povrchovou vrstvu. Vrstva je vysoce odolná proti chemickým látkám, vykazuje vynikající charakteristiky v náročných podmínkách okolního prostředí, minimalizuje narůstání bakterií, může se snadno čistit, a dokáže utěsnit místa na spojích a v rozích.

Hydroizolační systémy Chytrá pěna díky veškerým těmto charakteristikám zaujímají vedoucí místo v oboru povrchových vrstev a utěsnění proti vodě, a představují tak jeden z nejlepších systémů, které jsou nyní k dispozici na trhu.

Hodí se pro