Víc než izolace...

Renovace bazénů

Je mnoho zákazníků, kteří si pořídili bazén již před více než 10-ti lety a na takovém bazénu se již projevují závady jako únik vody, praskání bazénu, drobné trhliny a odlupování povrchové vrstvy apod.

V mnohých případech je jediným řešením bazén vyměnit, což ale obnáší také terénní úpravy a s tím spojené znehodnocení trávníku, chodníčků a celkový velmi nepříjemný zásah do stávající podoby naší zahrady a také nemalé finanční náklady.

Naše společnost provádí profesionální renovace bazénů právě pomocí Chytré membrány polyurea.

 

Polyurea je skvělá pro izolaci bazénů i vodních nádrží

Vzhledem k dokonalým hydroizolačním vlastnostem Chytré membrány Polyurea je tento systém velmi vhodný pro izolaci bazénů a také vodních nádrží. Hydroizolační vrstva polyurey poskytuje dokonalou izolaci proti vodě a je také velmi odolná mechanickému zatížení.

Pracovní postup obnáší několik kroků, při kterých se odstraní problémová místa a celý bazén dostane „nový kabát“. Výsledný povrch je opatřen ochranným nátěrem z alifatické pryskyřice, který je v libovolném odstínu dle vzorníku RAL a je odolný také proti chlóru nebo solím.

Můžeme také upravit okolí bazénu použitím barevných protiskluzových úprav křemičitým pískem a vytvořit tak dokonalý estetický klenot vaší zahrady.

Použití je samozřejmě také vhodné pro estetickou úpravu vodních ploch a fontánek v komerčních objektech, náměstích, parcích apod.

Hodí se pro

Spočítejte si cenu Vaší izolace

Spočítejte
si cenu
Vaší izolace
+ Přidat poznámku
Aneta Širancová (hydroizolace bazénu)

Aneta Širancová

Teamleader

„Krásný a funkční bazén je snem každé ženy. A sny se mají plnit.“