Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
AKCE 10 % sleva

Duben je ten pravý čas na zateplení

Využijte naší jarní akční nabídky. A zatepluje se slevu 10 %.

Ochrana proti znečištění

Znečištění povrchů a ochrana před organickým prorůstáním

      V rámci divize Chytrých nátěrů disponuje naše společnost také jedinečnými přípravky, které slouží k ošetření porézních materiálů jako ochrana proti organickému prorůstání, proti vzniku skvrn a nejrůznější špíně. Takto impregnované materiály se stávají hydrofobními, takže odpuzují vodu, která s sebou nese různá znečištění a vznik skvrn. Ošetřený povrch se tak stává odolný nejen vůči olejovým či jiným skvrnám ( které se do ošetřeného povrchu nevsakují, tudíž se snadno vyčistí), ale také proti skvrnám po žvýkačkách, plakátech a garffiti.

Nátěry také zabraňují organickému růstu (mechy, řasy, plísně, houby) a poškození mrazem. Plochy ošetřené těmito přípravky zůstanou déle čisté a výrazně sníží běžné cykly čištění a případné čištění je nesrovnatelně rychlejší a jednodušší, čímž se sníží náklady na čištění.

Výhody:

  • Dlouhodobá ochrana proti špíně, skvrnám, organickému prorůstání, mrazu, UV záření, graffiti, skvrnám po žvýkačkách
  • Použití na mnoho druhů materiálů jako je beton, cihly, pískovec, žula, zdivo, teraco, mramor, granit, dlažba, přírodní kámen
  • Nátěr je bezbarvý – nemá vliv na původní vzhled, nezanechává nepřirozeně lesklý vzhled
  • Ošetřený povrch je hydrofobní, ale uchovává si paropropustnost
  • Snadná aplikace nátěrem (štětcem, válečkem) nebo  nízkotlakým nástřikem
  • Dlouhodobá ochrana proti špíně zajistí výrazné snížení nákladů na čištění

Možnosti a oblasti využití

  • Všude, kde je potřeba udržet frekventované povrchy v čistotě a přitom minimalizovat náklady na jejich čištění. Jedná se především o veřejná  prostranství  jako jsou pěší zóny, náměstí, parkoviště, vstupní haly, reprezentativní prostory, výstavní plochy, obchodní centra, autobusová  a vlaková nádraží, podchody, showroomy, stanice metra , atd.