logo more_than_insolation

Brauchen Sie Rat?

+420 703 426 563 days 8:00 - 17:00
de
  • cs
  • sk

Potřebujete poradit

+420 735 700 770

V létě chládek a v zimě teplo.

Co o chytré pěně říkají naši zákazníci?

Děkuji za provedení realizace nástřiku Chytré pěny v krátkém termínu a také skvěle provedenou práci.

12.03.2021
Radek Balušek, Bruntál

Dobrý večer, pěna aplikována, výsledek skvělý. Rád bych touto cestou poděkoval jak za profesionální a také lidský přístup vašich lidí. Pomohli mi, a to nad rámec jejich povinností, vyřešit technický problém, který řešit nemuseli a dostali by mě tím do obrovského časového a psychického tlaku. Musel jsem řešit pracovní záležitosti a nebyl jsem na místě. Vím, že si za pochvalu nic nekoupí, nicméně mé kontakty jsou poměrně rozsáhlé, a to v rámci celé republiky. Budu vás propagovat a doporučovat všude, kde to bude možné. Děkuji a přeji hezký večer.

10.02.2021
Vladislav Drotár, Šumperk

Dobrý den, ihned po aplikaci izolace Chytrá pěna jsme museli změnit nastavení termostatů :)

04.11.2020
Stanislav Truksa, Litoměřice

Jednání s technikem i s pracovníky bylo na jedničku. I když jsem měla hodně dotazů, vždy mi na ně ochotně odpověděli. Aplikace byla velmi rychlá. Z hlediska úspor to ještě nemohu posoudit, je to krátká doba. Chytrou pěnu rozhodně doporučuji.

30.10.2020
Magda Šulcová, Mělník

Dobrý den, chtěl bych Vaši firmu pochválit. Vše proběhlo přesně dle domluvy a práce byla odvedena přesně dle požadavků.

23.10.2020
Jan Rulf, Znojmo

Dobrý den. Kvalita izolace chytré pěny je v období zimy víc než znatelná. Provedení prací a jednání firmy bylo naprosto profesionální. Vřele doporučuji.

07.10.2020
Ivan Novotný, Praha-východ

Dobrý den, při aplikaci jsem přítomen nebyl, ale co se týče funkčnosti, tak jsem prozatím velice spokojený. Nemohu porovnat stav před a po, jelikož je to novostavba, ale spokojený jsem. Hezký den.

02.10.2020
Jan Dostál, Náchod

Dobrý den, jsme velice spokojeni, izoluje skvěle!

30.09.2020
Lenka Adolfová, Brno-venkov

S tak rychlou realizací zakázky od okamžiku prvního kontaktu až po její faktické provedení a celkovou vstřícností jsem se ještě nesetkal. Například na konstrukci střechy z jednoduchých vazníků jsem čekal déle než půl roku a na položení krytiny další dva měsíce. Zkušenost s účinností zateplení je zatím jen částečná. Zateplený objekt jsem zatím temperoval jen provizorně při realizaci dlažby a to náhradním zdrojem tepla. I tak se podařilo během krátké doby dosáhnout stabilní teploty v prosinci. To by bez zateplení vaší pěnou nebylo jinak vůbec představitelné. Ještě jednou děkuji za vstřícnost a přeji příjemný den.

30.09.2020
Jiří Kolář, Brno-venkov

Po aplikaci pěny byla okamžitě znatelná změna klimatu v podkrovních prostorách. Teprve nyní provádíme záklop SDK a pěna neměla v mezidobí nejmenší tendenci se sesouvat či odpadávat. Věříme, že se jednalo o nejlepší volbu, kterou jsme mohli udělat.

24.09.2020
Ondřej Kunc, Kolín

Cena byla sice vyšší než v případě vaty, ale když si spočítáte čas, energii a nervy s její instalací, tak pěna byla rychlá a jednoduchá volba.

23.09.2020
Jan Bouchal, Mladoňovice u Chrudimi

Poznatky k chytré pěně: zaprvé funguje jako velmi slušný izolátor vůči hluku, to byl první poznatek. Druhý den v domě byla stálá teplota 21 stupňů a to jsem netopil. Libí se mi na tom, že pěna nemá nikde mezery jako je tomu u vaty. Aplikace byla velmi rychlá a kdybych to měl dělat vatou, rozhodně bych na tom strávil určitě měsíc a půl. Takhle měli pánové za půl dne hotovo a navíc byli všichni velmi ochotní. Proto firmu vřele doporučuji.

22.09.2020
Jaroslav Němec, Poběžovice u Domažlic

Akce byla provedena dle pokynů technika firmy, který doporučil opatření a před zahájením prací zkontroloval jejich splnění. Práce byly realizovány do jednoho týdne po nástupu v dohodnutém termínu a v dobré kvalitě. Těsnost povrchu bude vyzkoušena až po déle trvajícím dešti v nastávajících podzimních dnech. Nepředpokládám žádný problém.

22.09.2020
Bytové družstvo Ještěd, Liberec

Děkuji dodatečně Vašemu aplikačnímu týmu, který odvedl skvělou a poctivou práci při nástřiku a závěrečných úpravách. Zatím uplynula jen krátká doba od realizace, ale výsledek naplnil z hlediska hydroizolačních vlastností mé očekávání a těším se na zimní mrazy a letní parna s pocitem, že nám střecha pod polyuretanovou dekou ještě přinese příjemný bonus ve větší tepelné pohodě. Velmi rád bych do budoucna využil případného porealizačního preventivního servisu, kdy bych se u nás po Vámi doporučeném servisním intervalu opět s Vašimi kolegy setkal, aby mohli udělat případnou kontrolu střechy a posoudit, zda nebude potřebovat nějakou údržbu. Přeji Vám osobně i Vašim kolegům ve firmě úspěšný rok a spokojené klienty.

22.09.2020
Milan Marek, Kolín

Zatím jsme s izolací maximálně spokojení. Hlavně přístup pana technika a aplikátorů, takových lidí více. Děkuji za spolupráci v roce 2020 a do nového roku přeji mnoho zakázek a hlavně zdraví.

16.09.2020
KIB servis s.r.o., Chropyně

Izolaci v podkroví pod střechou jsme měli zdevastovanou po kuně. Museli jsme rozebrat sádrokarton a odstranit zbylou izolaci, proto jsme se také vybrali "Chytrou pěnu". ✅ Velice nám pomohla návštěva technika, který prohlédl celý prostor a poradil nám, jak vše připravit, aby izolace fungovala. ✅ Aplikace byla velice rychlá a trvala i v tak náročném prostoru pouze den. Celou zimu jsme měli odpojené radiátory a teplota i v těch největších mrazech se nedostala pod 10 st. Super!

21.08.2020
Kučerovi, Kytín, Praha-západ

Zateplení od Chytré pěny dopadlo přesně podle mých představ. Zajímavá cenová nabídka a skvělá komunikace s obchodním zástupcem firmy pí. Hruškovou. Technik p. Ludvík zkontroloval připravenost stavby a doporučil úpravy před samotnou aplikací. Odpověděl na všechny mé dotazy. Pracovníci aplikační jednotky předvedli profesionální přístup a skvěle odvedenou práci. Po aplikaci Chytré pěny na strop mého domu se značně snížilo prohřátí domu v letních tropických teplotách. Zimu ještě nemohu hodnotit, ale věřím, že vše bude v naprostém pořádku.

12.08.2020
Josef Jakubov, Damnice u Znojma

Dne 9. 7. 2020 mi přijeli Vaši zaměstnanci zateplit střechu CHYTROU PĚNOU, kterou jsem si u Vaší společnosti objednal. Rád bych vyjádřil uspokojení s jejich prací a obdiv k jejich pracovnímu nasazení. Sám jsem občas zaměstnával montéry na montáže různorodého nábytku, zejména však kuchyní, od různých výrobců, v různých kvalitativních třídách až po atypy. Dovedu zaměstnance velmi rychle ohodnotit a málokdy se zmýlím v úsudku. Vaše montéry hodnotím jako velmi pečlivé, přesné, pracovité, vstřícné a ochotné. Blahopřeji Vaší firmě k výběru tak schopných zaměstnanců. Musím rovněž podotknout, že naše střecha nepatří k těm klasickým, nýbrž k těm atypickým. Díky tomu měli montéři ztížené pracovní podmínky – jednak úzkými malými prostory, ale i co se týče práce ve výškách. Jsem s Vaší firmou, s jejím rychlým, vstřícným a seriozním jednáním, ale hlavně s Vašimi montéry, velmi spokojený a rád Vás doporučím dále.

04.08.2020
Tomáš Kalas, Jaroměřice

Dobrý den, vaši firmu jsme si vybrali na doporučení vašeho zákazníka. Vše proběhlo tak jak jsme se domluvili s vaším technikem, a to se týče termínu ale i ceny. Takže jsme s vaší firmou byli velice spokojeni. Děkujeme.

03.08.2020
Manželé Morysovi, Opava

Po aplikaci chytré pěny bylo v podkroví v létě o poznání chladněji a v zimě je znát, že neuniká tolika teplo. Vše proběhlo v pořádku a jsem velice spokojen. Děkuji

28.07.2020
Pavel Niebauer, Tachov

Pan technik měl příjemné vystupování a všechny mé dotazy uměl vysvětlit a zodpovědět. Pánové co prováděli aplikaci pěny byli rychlí takže z této strany také spokojenost. Mé dojmy ze zateplení byly ihned poznat. V domě nebylo takové horko a naopak teď v zimě nemusím tolik topit. Vaši firmu jsem již i doporučil.

27.07.2020
Martin Kučera, Bučovice u Vyškova

Dobrý den, ze začátku jsem vůbec nevěděl, co mám čekat. Něco jsem měl načtené z internetu, ale člověk může jen těžko věřit internetovým diskusím a trollům v nich zapojených, kteří těží jen z cizího neštěstí. Tak jsem si to nechal ještě pár nocí projít hlavou. Nakonec padlo rozhodnutí, že mám své dýchací cesty a oční sítnice rád, takže se nedám na cestu svépomoci a minerální vatu, ale budu věřit cizí firmě a lidem, kteří tohle utrpení vezmou za mě na sebe. Pak proběhla internetová poptávka u Vaší firmy a následná telefonická komunikace, která byla – a to mi věřte – první a poslední, kterou jsem absolvoval, protože shánět někoho jiného by byla urážka profesionality člověka, který přesně ví o čem mluví. Nutno podotknout, že návštěvu technika jsem pokládal za zbytečnou. Jaký to byl omyl! Bylo ještě třeba udělat mnoho úprav a věcí, které by mě vůbec nenapadly – a díky za ně! Nebýt věcných připomínek, měl bych navždy tónovaná okna vrhající nažloutlé osvětlení do místností. Následná komunikace se zaměstnanci byla t

21.07.2020
Tesařství Vojta, Lhota u Lysic

Technik byl fundovaný, vstřícný, profesionál. Vaši chlapci pracovali výborně, komunikovali se mnou, uklidili po sobě. A produkt jako takový přesně odpovídá technologiím současné doby, všechny ostatní technologie jsou dinosaurus. Ano cena není zanedbatelná, nicméně při srovnání s pracností, cenou a podmínkami montáže ostatních izolací jasně vítězí váš produkt. Bydlet tam začnu asi za dva měsíce, takže nejsem schopen vaši izolaci ocenit reálně, ale co vidím a vím, rozhodl bych se znovu stejně.

21.07.2020
Petr Procházka, Znojmo

Mohu vřele doporučit. Jednoduchá a bezproblémová domluva, izolace předčila mé očekávání. Děkuji.

21.07.2020
Petr Psota, Olomouc

Dobrý den, s vaší firmou jsem byl velmi spokojen. Zakázku s nástřikem mezi krokve jsem neměl s obvyklými parametry a předpoklady, což bylo zjištěno až po příjezdu aplikátorů a i přesto proběhla aplikace velmi rychle, poradili si velmi dobře se všemi problémy a výsledek je jedním slovem perfektní.

17.07.2020
Ing. Václav Nejedlý, Tuchoměřice

Technika p. Kubouška hodnotím velice kladně. Vše vysvětlil, poradil a odpověděl na mé dotazy a byl jsem s ním velmi spokojen. Stejně tak partu chlapců aplikační jednotky. Byli velmi šikovní a rychlí. Vše také vysvětlili a ukázali co a jak a proč se dělá. Celkově jsem byl velmi spokojen s prací. Co se týče poznatků ohledně zateplení, ještě jich mnoho není, prozatím v domě nebydlíme.

15.07.2020
Ladislav Vaverka, Lužec nad Cidlinou

Jsem velmi spokojen s Chytrou pěnou co se týče teploty venku a uvnitř. Musím pochválit Vaše pracovníky co mi pěnu aplikovali, byl to profesionální a lidský přístup. Chytrou pěnu jsem doporučil kolegům v zaměstnání, budou Vás kontaktovat.

02.07.2020
Jiří Hlousek

Dobrý den, jsem spokojen s rychlostí jednání i montáže, kvalitou a cenou. Firmu Chytrá pěna Bohemia jsem doporučil přátelům. Děkuji.

25.06.2020
Jan Hrala, Dříteč

Pan Mach velmi příjemný, jeho odborné rady a informace mě hodně pomohly při přípravě prostoru půdy. ✅ Zaizolování prostoru půdy je teď v letních dnech velmi dobré a taky chválím velmi dobré odhlučnění, uvidíme v zimě. ✅ Ještě jednou děkuji a přeji hezké dny.

24.06.2020
Hanák František, Dobroměřice

Děkuji za provedení izolace v našem domě. ✅ Rozdíl byl znatelný hned po aplikaci. ✅ V domě zatím nebydlíme, je ve fázi rekonstrukce, ale když jsme v zimě zatopili v krbu, který je v obývacím pokoji, tak rozdíl byl hned znatelný. Děkujeme za služby které jsme obdrželi jsme naprosto spokojeni.

18.06.2020
Radek Malý, Hlinné u Dobrušky

Zateplení proběhlo na začátku léta. V létě byla patrná změna v celém podkrovním prostoru, který se ani při vysokých teplotách nepřehříval. Předpokládáme, že stejná funkčnost se prokáže i v zimním období.

11.06.2020
Svatava Škodová, Hrádek nad Nisou

Byl jsem velmi spokojen, oslovil jsem tři firmy zabývající se aplikací stříkané izolace a od Vás jsem dostal okamžitou nabídku s bezkonkurenční cenou. ✅ Po závazné objednávce dorazil po domluvě na místo aplikace technik, který provedl zaměření a upřesnění ceny. ✅ Aplikace proběhla následující týden dle domluveného termínu, celkem 108 m2, síla nástřiku 230-250mm, hotovo bylo během dopoledne. Maximální spokojenost. Zateplení bylo okamžitě znát.

03.06.2020
Bedřich Prokšenka, Jeseník

S firmou "Chytrá pěna" jsem byl velmi spokojený. Přijeli ve smluvený den a na čas. Za pár hodin bylo hotovo. Dobrá práce, děkuji. Kamil - Liberec.

06.05.2020
Pan Kamil z Liberce

Dobrý den ano pocítili jsme okamžitou změnu teploty ✅, je to úžasné. Jsem rád že jsem vás oslovila. ✅ Z vaší strany proběhlo vše naprosto v pořádku. Děkuji .

13.03.2020
Patricie S.

Dobrý den, jsem velice spokojen s práci kterou u mě na domě ve Stablovicích Pan Jati a Pan Mravec vykonali. ✅ Jsou to skuteční profesionálové. Už teď se mi tady chodí dívat místní občané - na tento způsob izolace a dobře vykonanou práci a jistě vás budou v brzké době kontaktovat pro další izolace chytrou pěnou. Moc vám děkuji.

26.02.2020
David Pavlík

Po aplikaci chytré pěny začaly nám velké změny. Úspora za vytápění a odhození ošacení. Vřele doporučuji všem. Opravdu. Neskutečně rychlá aplikace a následný tepelný komfort bezkonkurenčně převálcuje počáteční investice.

25.02.2020
Karel Kopelent, Jindřichův Hradec

Celá realizace proběhla v naprostém pořádku ✅ a ke spokojenosti z mojí strany.

06.02.2020
Vladimír Mrštík, S U M O s.r.o.

Zatím jsme skutečně velice spokojeni. Změna teploty byla znát v podstatě okamžitě. Navíc vaši technici jsou skutečně odborníci a naprosto přesně vědí, co a proč dělají.

23.01.2020
Lenka Fučíková

Nástřik izolační pěny byl rychlý a profesionálně provedený. ✅ Doporučuji.

22.01.2020
Michal Marcinčák

Izolace funguje perfektně, klima ve stavbě se změnilo hned po aplikaci. S kompletním vyřízením celé zakázky jsem byl naprosto spokojený.

21.01.2020
Jan Dorňák

Jelikož jsem stále ve fázi stavby, nemohu úplně 100% ohodnotit vlastnosti izolace. Co, ale ohodnotím moc rád je profesionalita a přístup Vašich zaměstnanců. ✅ Poradenská, konzultační, ale především samotná aplikace, to vše bylo naprosto skvělé. Rád Vás budu doporučovat budoucím klientům.

20.01.2020
Petr Posejpal

Dobrý den, přístup při domlouvání zakázky a následná návštěva technika proběhla výborně ✅ a k mé spokojenosti. Stejně jako samotná montáž. Pracovníci, kteří prováděli aplikaci byly naprosto perfektní a vstřícní. Vysoká profesionální úroveň a kvalitní jednání. Děkuji.

14.01.2020
Štěpán Sem

Celý proces izolace střechy proběhl kvalitně, rychle a spolehlivě. S výsledkem jsem spokojen, vše funguje jak má, izolace přinesla významné zvýšení tepelného komfortu v celém domě. Preferoval bych možnost zvolit komplexnější dodávku, včetně možnosti přípravy pro sádrokarton, případně i následnou montáž sádrokartonu. Myslím, že by takové rozšíření nabídky vedlo ke kvalitnějšímu celkovému výsledku a zjednodušení i na straně zákazníka.

03.01.2020
Filip Kadeřábek

Dobrý večer. Nechal jsem si od vás instalovat chytrou pěnu. Jsem velice spokojen se skvělou komunikací vašeho technika pana Macha. Dobře mi poradil jak správně zateplit podlahu půdy a byl velice rychlý a ochotný. Jsem rád,že jsem ho poznal. Samotní montéři se chovali profesionálně a byla s nimi radost spolupracovat. Práce byla odvedena skvěle. A nakonec to hlavní proč jsem zateploval. V mém domě se teplota drží a neuniká. Za tu dobu co mám zatepleno se náklady na topení snížily asi o 35%.

02.12.2019
Josef Pekař

S přístupem zaměstnanců a provedením práce Vaší firmou jsme byli velice spokojeni. Hned po několika dnech bylo znát, že po provedení izolace je v podkroví mnohem tepleji. Naopak při současných vysokých teplotách je v podkroví příjemně, není tam horko, jaké bývalo před aplikací Chytré pěny. Tuto metodu izolace můžeme jenom doporučit. Rovněž bez problému předáme reference na Vaší společnost. Byli jsme opravdu spokojeni.

09.07.2019
Pavel Polónyi

Již více než měsíc máme v prostoru půdy aplikovanou, vaši "chytrou pěnu" a již se zřetelně ukazuje, že nemáme čeho litovat :-), protože ve stávajících horkých dnech se jasně projevují její výborné izolační vlastnosti. Proto mohu konstatovat, že jsme s manželem nadmíru spokojení. Kdybychom pro tento prostor neměli jiné využití, používali bychom jej nyní jako relaxační místnost, což nám zatím doporučují všichni návštěvníci, kteří se k nám přišli na výsledek podívat.

08.07.2019
Eva a Luboš Košárkovi

Dobrý den, Práce vašich techniků byla odborná ✅ a mile nás překvapili přístupem a radami jak co udělat k naší spokojenosti. Za nás můžu jenom doporučit Vaši firmu dalším zákazníkům. S pozdravem Miroslav Červ

14.05.2019
Miroslav Červ

Dobrý deň Ako som už aj do preberacieho protokolu písal s aplikatormi vasej peny som bol maximalne spokojný, chalani sú odborníci a nič ich nezaskočilo aj napriek tomu že technik ma neupozornil na niektore zaležitosti ako napriklad že komín musí byť obalený tvrdenou vatou a zopar detailov. No páni aplikatori ma na to hneď upozornili a vyriešili sme to operatívne. Rovnako nemali problém s ničím čo sa vyskytlo ako napríklad ťažký prístup k pomúrnici k vôli sklonu strechy , všetko zastriekali ako sa patrí .

10.05.2019
Juraj Horváth

S firmou Chytrá pěna jsem byl velmi spokojený, rychlá domluva, vstřícnost, seriózní jednání. Oceňuji přístup technika, skvělý tým pracovníků a děkuji za umožnění změny termínu díla bez problémů. Úžasná změna klima po aplikaci. Vřele tuto firmu doporučuji.

29.04.2019
Miroslav Vlk

S firmou Chytrá pena som bol veľmi spokojný, rýchla domluva, ústretovosť, seriózna. Oceňujem prístup technika, skvelý tím pracovníkov a ďakujem za umožnenie zmeny termínu bez problémov. Úžasná zmena teploty po aplikácii. Vrelo túto firmu odporúčam.

29.04.2019
Miroslav Vlk

Dobrý den! Dovolte mi, abych se několika větami vyjádřil k realizaci zateplení podkroví "chytrou pěnou" v zrekonstruovaném rodinném domě v podtatranské obci Nová Lesná. Moje první ale i další dojmy z funkčnosti izolace překonávají všechny mé očekávání. Velmi dlouho jsem váhal při výběru správné firmy. Nyní, z odstupem času vidím, že při volbě "chytré pěny" jsem udělal správné rozhodnutí. Změnu teploty a klimatu v podkroví jsme pocítili ihned po ukončení aplikace zateplení.

21.01.2019
Mgr. Vladimír Fedor

Dobrý deň! Dovoľte mi, aby som sa niekoľkými vetami vyjadril k realizácii zateplenia podkrovia „chytrou penou“ v zrekonštruovanom rodinnom dome v podtatranskej obci Nová Lesná. Moje prvé ale aj ďalšie dojmy z funkčnosti izolácie prekonávajú všetky moje očakávanie. Veľmi dlho som váhal pri výbere správnej firmy. Teraz, z odstupom času vidím, že pri voľbe „chytrej peny“ som urobil správne rozhodnutie. Zmenu teploty a klímy v podkroví sme pocítili ihneď po ukončení aplikácie zateplenia. Okamžite sme museli

21.01.2019
Mgr. Vladimír Fedor

Naprostá spokojenost s přístupem všech zaměstnanců firmy Chytrá pěna. Technik velice obětavý, přijel, zaměřil, vyšel mi vstříc s mnou požadovaným termínem, v den ,,D,, dorazili dva šikovní aplikátoři pěny, kterým šla práce neuvěřitelně od ruky, a taktéž naprostá spokojenost s komunikací s kanceláří. Díky za super odvedenou práci

03.12.2018
Romana K., Vyškov

Z mého pohledu proběhlo všechno bez problémů, jak komunikace, tak práce na místě. Konečný výsledek je opravdu super a vůbec nelituji , že jsem se pro chytrou pěnu rozhodl. Tak snad bude vše i nadále ok. Jen teda musím říct, že práce je to opravdu náročná a v obtížném prostředí (alespoň z mého pohledu). Tak doufám, že na to vedení firmy také myslí :o).

12.11.2018
p. Sedláček

Práce provedená precizně. Výborná komunikace od začátku realizace až po její konec. Doporučuji ze všech možných důvodů, počínaje cenou a končící kvalitou výrobku.

30.10.2018
Peter Chrastil

Zateplenie stropu hodnotim pozitivne, citelna zmena klimy, úspora na kúrení. Technici slušní, dobré jednanie a ochota poradiť, dôsledná aplikácia peny.

30.10.2018
Ján Kováčik

Dobrý den, jsem velmi spokojen s přístupem vašeho technika. Okamžitě a fundovaně odpovídal na všechny naše otázky a doporučil i určité technické řešení vhodné pro naši novostavbu. Vlastní provedení nástřiku prováděcí partou bylo bezproblémové a profesionální, i přesto, že použili náhradní vozidlo s náhradním agregátem. Po aplikaci nástřiku novostavbu parta novostavbu uklidila. Firmu Chytrá pěna doporučuji! S pozdravem P.K.

12.09.2018
Petr K.

Chytrá pena je veľmi spoľahlivá firma, s ktorou je radosť spolupracovať. Všetko, na čom sme sa dohodli, bolo OK a čo sa týka zamestnancov, sú to spoľahliví a pracovití ľudia, ktorí dokážu aj nemožné. Veľká vďaka a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

24.04.2017
Vařák Richard, Štípa u Zlína

Zateplenie je luxusné, predtým sme neustále kúrili naplno, teraz máme krásne teplo aj bez kúrenia.

24.04.2017
Irena Pelclová, Ruda nad Moravou

S kvalitou i prístupom k práci vašich zamestnancov sme boli veľmi spokojní. Hoci sa zhruba po polhodine vyskytla chyba na ovládacom module, zamestnanci prácu dokončili hneď na druhý deň, čo sme veľmi ocenili, pretože sme mali dohodnuté ďalšie práce.

24.04.2017
Lenka Navrátilová, Mašovice

Chválim šikovnosť, rýchlosť a ochotu izolatérov zodpovedať akúkoľvek otázku. Izolácia úplne úžasne plní tak zvukovú, ako aj tepelnú funkciu, teplo sa drží veľmi dlho.

24.04.2017
Lucie Částková, Kladno

Hneď po aplikácii bol poznať rozdiel. Mám doma teplo, aj keď nekúria a v podkroví sa mi úplne zmenila akustika. Už to tam neznie duto a prázdno.

24.04.2017
Jan Klimt, Praha 5

Sme veľmi spokojní, máme plechovú strechu a keď vonku svietilo slnko a teploty dosahovali 20 ° C, izoláciu bolo naozaj poznať - nemali sme tam také teplo ako predtým.

24.04.2017
Petr Trčka, Ořechov u Brna

Všetko prebehlo podľa mojich predstáv, páči sa mi, že nepočujem hluk zvonku a nerušia ma vlaky ani lietadlá. Predtým som si musel prikurovať v krbe, od zateplenia som nekúril ani raz a stále mám vnútri teplo.

24.04.2017
Josef Ondryhal, Jeseník nad Odrou

Je až neuveriteľné, ako veľmi je zateplenie cítiť. Keď večer priložím, ráno vstávam do tepla a nie do chladu, ako predtým.

24.04.2017
Karel Koubek, Dolní Lysečiny, Horní Maršov

Zatepľovala sa časť podlahy a rozdiel je vidieť najmä vtedy, keď svieti slnko a je teplo. V zateplenej časti mám príjemný chládok a v nezateplenej časti je horúco.

24.04.2017
Luboš Blatský, Soběšice, Sušice

Sme veľmi spokojní, zateplenie funguje. Keď je vonku zima, máme doma teplo, a keď je vonku teplo, máme doma príjemný chládok.

24.04.2017
Veronika Balousková, Vrané nad Vltavou

Som veľmi spokojný, všetko prebehlo v poriadku, páčila sa mi celková komunikácia s firmou a profesionálna práca. Teraz mi pomaly stačí zapáliť sviečku a mám doma teplo.

24.04.2017
Vlastimil Tatar, Beroun

Chcela by som Vám ešte raz úprimne poďakovať za perfektne vykonanú prácu pri zatepľovaní pivničných stropov v Ledči nad Sázavou (Haškova ulica). V prízemných bytoch došlo k výraznému otepleniu a tým aj k úspore energetických nákladov. Do nového roku prajem hlavne zdravie a veľa spokojných zákazníkov. Zdravím a ďakujem Jarmila Dvořáková.

24.04.2017
Jarmila Dvořáková, SVJ Ledeč nad Sázavou

So zateplením Vašou firmou sme veľmi spokojní. V novostavbe síce ešte nebývame, ale zmena vnútornej teploty bola rozoznateľná ihneď po nastriekaní. Odhadom sa zvýšila teplota v priestore o 8-10 stupňov. Dalo sa to rozoznať na jednoduchom prípade - pri vonkajších mrazoch nám pravidelne zamŕzala voda v kanvici, ktorá bola v podkroví novostavby. Po nastriekaní už kanva ani pri vonkajších veľkých mrazoch nezamŕzala. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

24.04.2017
p. Žilka, Nosislav

Ďakujem za ochotu a ústretovosť. Na streche sa nám pri väčších výkyvoch teplôt vždy robili veľké cencúle, čo bolo známkou nekvalitnej izolácie. Po aplikácii Vašou firmou cencúle zmizli. Penu môžem len odporučiť.

24.04.2017
Hana Rybáková, Frýdlant nad Ostravicí

S prácou Vašej firmy som veľmi spokojný. Aj vo veľkých mrazoch bol rozoznateľný obrovský rozdiel oproti minulej izolácii z minerálnej vlny. Ako obrovský bonus vidím to, že pena výborne zvukovo izoluje. Oproti minulej izolácii KNAUF je to podstatný rozdiel. Ešte raz vďaka.

24.04.2017
Daniel Spáčil, Slovenská Ves

V podkroví nám vždy veľmi fúkalo a aj pri zatvorených oknách bol rozoznateľný pohyb vzduchu napr. na záclonách. Po nastriekaní peny sa klíma zmenila, prievan úplne zmizol a aj na vnútornej teplote sa to dá rozoznať. Sme veľmi spokojní.

24.04.2017
Blanka Moravcová, Střezetice

Dobrý deň, ďakujem za zateplenie Vašou firmou. Veľmi ma prekvapilo, že nielen, že sa priestor podkrovia tak rýchlo neochladí, keď vonku mrzne, ale tiež je v podkroví podstatne lepšia klíma v lete, keď sú vysoké teploty. Pobyt v ňom je oveľa príjemnejšie než predtým. Prajeme veľa spokojných zákazníkov.

24.04.2017
Svatava Deutschová, Konice

Sme veľmi spokojní. Nielen, že po aplikácii nemusíme toľko kúriť, ale všeobecne sa zlepšilo aj klímu v dome. V zime ide funkčné izolácia spoznať hlavne na snehu, ktorý na streche vôbec netopí a drží sa až do jari. Pena naozaj funguje.

24.04.2017
p. Hal, Chomutov

Pena je super. Sme veľmi spokojní. Predtým nám plynový kotol zapínal takmer každú chvíľu a teraz chvíľu prikúrte počas dopoludnia a potom večer a inak je celý deň vypnutý. S Vašou izoláciou konečne ušetríme a veríme, že ušetrená suma nebude malá. Vďaka.

24.04.2017
Luboš Novák, Měňany

Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom firmy Chytrá pena a s rýchlou a bezproblémovou realizáciou. Účinky zateplenia sú fantastické, za kúrenie sme minuli o polovicu menej ako vloni.

24.04.2017
p. Orol, Česká ves