Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
AKCE 10 % sleva

Duben je ten pravý čas na zateplení

Využijte naší jarní akční nabídky. A zatepluje se slevu 10 %.

Čištění a ochrana proti grafitti

Ochranné Anti-graffiti nátěry a čističe

      Jedním z velmi rozšířených nešvarů dnešní moderní doby je  pouliční " umění " zvané graffiti. S tvorbou pouličních umělců má zkušenost každý z nás jako náhodný divák na vlakových soupravách, autobusových zastávkách, fasádách domů, mostech apod. Horší situace nastane v okamžiku, kdy se graffiti objeví  přímo na fasádě našeho domu. Naše společnost v rámci produktové řady Chytré nátěry  zavedla kompletní antigraffiti systém, díky kterému dokážeme efektivně odstranit následky řádění pouličních umělců. Samozřejmě nejlepší ochranou je vždy prevence spočívající v aplikaci ochranných antigraffiti nátěrů, které jsou jedinou skutečnou ochranou před graffiti útoky a to na dlouhá léta a bez potřeby obnovy původního nátěru.

     Antigraffiti systém od společnosti Chytrá pěna HS Group s.r.o. zahrnuje  několik druhů antigraffiti nátěrů, které jsou určeny jako preventivní ochrana fasád objektů před napadením sprejery a jinými vandaly. Do tohoto systému patří také odstraňovače graffiti z ploch, které nebyly předem ošetřeny antigraffiti nátěrem. V neposlední řadě do tohoto systému patří také odstraňovače stínů, které zůstávají po předcházejícím nedokonalém čištění graffiti.

     Jedinečnost našeho programu spočívá v tom, že na ošetřený povrch barva (spray) špatně přilne a při čištění ji lze snadno odstranit a to pouze pomocí teplé vody a houby, případně kartáče – není potřeba  žádné jiné čistící prostředky. Po odstranění graffiti teplou vodou není potřeba opakovat aplikaci nátěru. Tím dochází k minimalizování nákladů potřebných jak na odstranění  graffiti, tak také na obnovu ochranného nátěru.

Výhody:

  • dlouhodobá ochrana před poškozením graffiti – účinek ochranného nátěru je až 10 let
  • pro odstranění graffiti není potřeba žádných dalších čistících prostředků – stačí pouze teplá voda a kartáč
  • ochranný nátěr lze aplikovat na nejrůznější povrchy jako jsou omítky, beton, mramor, sklo, sklolaminát, kov, kachličky, atd.
  • ochranný nátěr je čirý ( matný nebo lesklý ), lze jej proto aplikovat i na místa, kde je důležité zachovat původní vzhled objektů, např. objekty v památkových zónách, sochy, mosty.
  • jednoduchá aplikace pomocí štětce nebo válečku, po odstranění graffiti není potřeba obnovovat nátěr, graffiti lze odstraňovat z ošetřených ploch opakovaně
  • ošetřený povrch je odolný i vůči lihovým popisovačům a fixům, na povrch nepřilnou ani samolepky a plakáty
  • stačí aplikace pouze jedné vrstvy bez nutnosti penetrace
  • kromě čirého provedení se vyrábí také ve čtyřech základních barvách ( v případě potřeby lze objednat jakoukoliv barvu dle vzorníku RAL )

Možnosti a oblast využití:

  • veřejná prostranství, náměstí, vlaková a autobusová nádraží, podchody, pasáže, mosty, terasy, kamenné zídky, výlohy obchodů, dopravní značky, čekárny, prostředky MHD
  • památkové a historické zóny, sochy, parky, reprezentativní plochy