Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
AKCE 10 % sleva

Duben je ten pravý čas na zateplení

Využijte naší jarní akční nabídky. A zatepluje se slevu 10 %.

Chytré nátěry – program Multiclean & Highlight

      Firma Chytrá pěna má ve své nabídce přípravky sloužící jak ke zvýraznění barvy a struktury podkladů tvořených přírodním kamenem a podobnými materiály, tak také pro jejich dlouhodobou impregnaci proti znečištění vodou a olejem a také proti organickému růstu.  Zvýrazňovač barvy je unikátní prostředek, který dokáže ošetřený povrch rozjasnit a zvýraznit jeho přirozenou barvu a strukturu. Ošetřený povrch působí dojmem jako by byl úplně nový, rozjasňující efekt je nejlépe patrný na přírodním kameni jako je mramor, břidlice, žula, ale také na různých druzích dlažeb. Jeho ošetřený povrch je navíc odpudivý vůči vodě a oleji, je odolnější vůči špíně, snadněji se čistí, je mrazuvzdorný a zabraňuje organickému růstu. Do skupiny těchto produktů patří také čističe, ať už se jedná o univerzální čistič, určený k odstranění běžného lehčího znečištění pomocí vysokotlakého čističe anebo speciální čistič na podlahy a dlažby.

Výhody zvýrazňovačů a čističů:

  • Přípravky z řady zvýrazňovačů jsou hydrofobní a olej odpuzující impregnační nátěry chránící ošetřené povrchy před poškozením mrazem a organickým růstem.  Přípravek NU-CRYL WRS je určený pro použití na svislé povrchy jako jsou betonové, kamenné a pískovcové zdi.

  • Přípravek NU-CRYL WRS EXTRA je určen pro ochranu vodorovných povrchů, tedy podlah tvořených z leštěného betonu, mramoru, žuly, dlažby, teraca atd.

  • Přípravek pro zvýraznění barvy COLOUR ENHANCER  v sobě spojuje hned několik  vlastností  v jednom produktu : zvýraznění  barvy a struktury podkladu, dlouhodobá odolnost vůči vodě, oleji a různým znečištěním, zabraňuje organickému růstu, zabraňuje poškození mrazem, odolává UV záření.
  • Snadná aplikace štětcem nebo válečkem

Čističe jsou velmi efektivní jak pro odstraňování běžného lehčího znečištění, tak i pro odstranění úporných a odolných znečištění a skvrn z nejrůznějších druhů povrchů.

Čistič MULTI CLEAN je ve vodě rozpustný odmašťovací prostředek k odstranění skvrn a špíny ze zdí. Odstraňuje mastné skvrny,  ,,ošlapané´´ zdi a další běžné zašpinění z povrchů jako jsou cihly, beton, prefabrikáty, omítky  atd.

Neředěný jej lze použít k odstranění silného znečištění. Pro odstranění  nečistot horkou vodou pomocí vysokotlakého čističe a pro čištění slabšího znečištění je doporučeno ředění  v poměru se 4 díly vody. Poté důkladně opláchnout. Při čištění na barvou natřeném povrchu nesmí dojít k jeho zaschnutí.  Na smytí barev a mytí jiných tvrdých povrchů použijte na 40 dílů vody, v závislosti od špíny, která má být odstraněna. Místa, která mají být očištěna, musí být před čištěním mokrá, aby nedošlo ke vzniku pruhů.  Použitím horké vody se účinnost čištění zvyšuje. Spotřeba je přibližně 2,4 m2/l  závislosti na stupni znečištění.

Přípravek PAVE CLEAN je speciálně vyvinutý  čistící prostředek určený k čištění všech vnějších pevných podkladů a pochozích ploch, tvořených především  různými  druhy  dlažeb,  mramoru, žuly, atd . Je účinný při odstraňování mnoha druhů znečištění, mastných skvrn, žvýkaček a mastných skvrn po odstranění žvýkaček. Jedná se o viskózní kapalinu růžové barvy, která obsahuje speciálně připravenou směs rozpouštědel a čističů.

Pave Clean se ředí podle stupně znečištění povrchu, pro všeobecné čištění  v poměru  1: 5 s vodou  a v poměru  1: 1 anebo neředěný  pro odstranění  odolné a úporné špíny. Doporučuje se nejdříve vyzkoušet účinek na malé zkušební ploše. Před použitím je třeba nádobu s přípravkem důkladně protřepat. Přípravek se nechá podle stupně znečištění působit  5 - 30 minut. Pro zvýšení účinku je možno použít drhnutí tvrdším kartáčem. Poté důkladně opláchnout vodou, pro zvýšení účinku se doporučuje pro čištění použít horkou vodu pomocí vysokotlakého čističe.