Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
AKCE 10 % sleva

Duben je ten pravý čas na zateplení

Využijte naší jarní akční nabídky. A zatepluje se slevu 10 %.

Chytré nátěry

Chytré nátěry® slouží primárně jako ochrana povrchů před znečištěním přírodními nebo umělými vlivy, vznikem plísní a hubení bakterií. Umí také povrchy dokonale vyčistit, odmastit a obnovit původní vzhled a celou strukturu povrchu zvýraznit a projasnit. Použití je velmi široké od veřejných ploch, přes průmyslové či hygienicky náročné provozy, až po fasády, chodníky či zídky rodinných domů.

Chytré nátěry se dělí na tři vzájemně kombinovatelné programy:

program Antigraffiti

Zahrnuje několik druhů antigraffiti nátěrů, které jsou určeny jako preventivní ochrana fasád, zdí nebo objektů. Do tohoto systému patří také odstraňovače graffiti a odstraňovače stínů

program Biodex

Antibakteriální a protiplísňové nátěry s obsahem iontů stříbra s dokonalým účinkem k hubení bakterií. Nátěr dlouhodobě plně zabezpečí praktickou provozní sterilitu jakýchkoli povrchů vyžadujících nejpřísnější hygienická kritéria a to i v segmentech jako je zdravotnictví nebo potravinářský průmysl.

program Multiclean & Highlight

Program zaměřený na udržení frekventovaných povrchů v čistotě a minimalizaci nákladů na jejich čištění. Nátěry účinné proti organickému prorůstání, proti vzniku skvrn a nejrůznější špíně, ale také proti skvrnám po žvýkačkách, plakátech a graffiti. Součástí programu jsou zvýrazňovače barev jako unikátní prostředeky, který dokáží rozjasnit a zvýraznit jakýkoliv povrch a jeho přirozenou barvu a strukturu.

Chytré nátěry jsou programová divize obchodní skupiny Chytrá pěna