Víc než izolace...
phone+420 735 700 770
Znáte z TV - Loskuták

Radíme vám

Proč zateplit také sklep?

Sklepem uniká velké množství tepla a často bývá vystaven vlhkosti a spodní vodě. Také se s tím doma potýkáte?

Vhodná izolace je účinným způsobem, jak se podobných starostí zbavit. Zjistěte, jak na to. Teplo z domu nejčastěji uniká stěnami, okny, stropem, ale také podlahou.

Proto nezapomeňte ani na důkladné zateplení sklepa.

23.09.2019 Číst dále

Jak se připravit na izolaci PUR pěnou?

Budete zateplovat dům? Chcete, aby izolace proběhla co nejrychleji, ale nevíte jak se předem připravit? V našem článku vám poradíme, co všechno schovat, zakrýt nebo utěsnit před samotnou aplikací PUR pěny.

06.08.2019 Číst dále

Ideální čas na zateplování? Květen!

Máte v plánu zateplit si svůj dům nebo zahradu, ale pořád váháte, kdy se do toho pustit? Tak na nic nečekejte a začněte ihned z jara.

Jedině tak budete mít svůj dům připravený už na letní vedra. 

Špatně, nebo dokonce vůbec nezateplený dům vám přinese spoustu starostí.

25.04.2019 Číst dále

Jak vybrat správný materiál pro zateplení?

Správné zateplení domu zabrání tepelným ztrátám a dokáže vám tak ušetřit velké množství peněz. V současnosti máte mnoho možností, čím svůj dům zateplit a ne vždy je snadné zvolit ten pravý způsob, který vám v dlouhodobém horizontu peníze opravdu ušetří. Proto jsme pro vás porovnali tři nejpoužívanější izolační materiály: polystyren, minerální vatu a polyuretanovou pěnu.

23.08.2018 Číst dále

Ekologická Chytrá pěna

Izolace polyuretanovou pěnou je velice oblíbená, kvůli svým skvělým funkčním vlastnostem Stačí nanést tenkou vrstvu, snadno se dostane i do obtížné přístupných míst a vydrží několik desítek let.

Co to ale vlastně ten polyuretan je? A jaký má vliv na naši přírodu? Pokud se rozhodnete pro izolaci polyuretanovou pěnou, můžete zažádat o dotaci Nová zelená úsporám, programu ministerstva životního prostředí na snižování energetické náročnosti budov.

02.01.2018 Číst dále